🍀 Výprodej travních koberců. Získejte celkovou slevu až 28 % s kódem TRAVNIK10.

Zátěžové PVC a lino

Zátěžové PVC a lino jsou typy podlahových krytin navržených pro prostředí s vysokou zátěží, kde je důležitá odolnost a trvanlivost. Tyto materiály jsou často používány v komerčních prostorách, průmyslových halách, veřejných budovách a dalších místech s intenzivním provozem. Zátěžové PVC a lino jsou obvykle vyrobeny z vysoce odolných materiálů, které jsou schopny odolat opotřebení, tlaku a poškrábání. Linoleum naopak, představuje tradiční a ekologickou volbu s řadou výhod. I přesto, že jsou zátěžové PVC a lino odolné, vyžadují pravidelnou údržbu, aby zůstaly v dobrém stavu. Objevte nekompromisní odolnost s naším zátěžovým PVC a linem pro komerční prostory.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
399 589
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
60 produktů
Zobrazují se 1 – 39 z 60 položek
Zátěžové PVC a lino jsou typy podlahových krytin navržené pro prostředí s vysokým provozem a nároky na odolnost. Obě tyto možnosti jsou oblíbené pro komerční prostory, průmyslové objekty a kde je potřeba odolná a trvanlivá podlaha.

Zátěžové PVC (Polyvinylchlorid):

  1. Extrémní odolnost: Zátěžové PVC podlahy jsou navrženy tak, aby odolaly nárokům prostředí s vysokým provozem. Jsou schopny odolávat opotřebení, nárazům, chemikáliím a skluzu.

  2. Snadná údržba: PVC podlahy jsou obvykle snadno udržovatelné a čistí se jednoduše mopem nebo hadříkem s čisticím prostředkem. Jsou odolné vůči skvrnám a lze je snadno dezinfikovat.

  3. Široká škála designů: PVC podlahy jsou k dispozici v různých vzorech, texturách a barevných variantách, což umožňuje vytvoření prostředí odpovídajícího estetickým preferencím.

Zátěžové lino (Linoleum):

  1. Přírodní materiál: Lino je vyrobeno z přírodních surovin, včetně lněných olejů, dřevěné moučky a pryskyřice, což ho činí ekologickou volbou.

  2. Vysoká odolnost: Zátěžové lino má vysokou odolnost vůči opotřebení, poškrábání a znečištění.

  3. Variabilita: Je k dispozici v širokém spektru barev, vzorů a textur, včetně imitace dřeva, kamene a dalších přírodních materiálů.

Související články z blogu:

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více
Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více