🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

PVC s dekorem Borovice

Podlahové krytiny z PVC s dekorem borovice mohou nabídnout příjemný a přírodní vzhled borovicového dřeva s výhodami pvc materiálu. Dekor borovice poskytuje prostoru příjemný vzhled připomínající přírodní dřevo. To může přispět k teplé atmosféře a útulnosti v místnosti. Podlahy z PVC s dekorem borovice jsou k dispozici v různých stylech a provedeních, což umožňuje vybrat takovou variantu, která nejlépe ladí s designem a stylem Vašeho interiéru. PVC podlahy obvykle nabízejí cenově dostupnější alternativu k tradičním dřevěným podlahám.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
475 549
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
4 produkty
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Dekor borovice poskytuje prostoru příjemný vzhled připomínající přírodní dřevo. To může přispět k teplé atmosféře a útulnosti v místnosti. PVC podlahy jsou obvykle odolné vůči vlhkosti, oděru a poškrábání, což je vhodné pro místnosti s vysokým provozem nebo prostředí. Podlahy z PVC s dekorem borovice jsou k dispozici v různých stylech a provedeních. Některé typy pvc podlah mohou poskytovat určitou izolaci proti zvuku, což může být v domácnosti velmi užitečné. Pokud hledáte podlahovou krytinu s vzhledem přírodního dřeva, ale s výhodami pvc materiálu, podlahy s dekorem borovice mohou být atraktivní volbou. Jsou trvanlivé, snadno udržovatelné a poskytují příjemný vzhled, který může zdůraznit charakter Vaší místnosti.