🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Robust čistící zóny

Čistící zóny ROBUST jsou metrážní vstupní rohožky v módních a převážně přírodních barvách. Vyrábí se z recyklovaného polyamidu a na spodní straně mají podložku z PVC. Co se struktury týče, jedná se o jemnou velour přízi. Rohože nabízíme v šířích 1,35 m a 2 m včetně PVC náběhové hrany 2,5 cm po délce. Jak třída zátěže 33 napovídá, tyto podložky poskytují vynikající odolnost proti opotřebení a jsou mimořádně vhodné pro náročné komerční prostory. Dále se vyznačují vysokou absorpcí nečistot a navíc jsou velmi snadné na údržbu - stačí použít vysavač. Čistící zóny ROBUST také splňují nejvyšší požadavky na požární bezpečnost únikových cest. Jednoduše se jedná o mimořádně efektivní a stylové vstupní rohože, které se hodí do vysoce frekventovaného prostředí, jako jsou komerční prostory, veřejné budovy, nemocnice či školy.

Pojištění při přepravě zdarma

Nikdy nevíte, jestli cestu nezablokuje smečka roztomilých štěňátek nebo z nebe nezačnou padat koberce. Dokud k vám zboží v pořádku nedorazí, je odpovědnost na nás.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
2179 2180
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
5 produktů
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek