🔔 Podlahy a metrážové koberce v AKCI! Využijte až 44% slevu s kódem PODLAHA15.

Filtrujte danou kategorii

Typ produktu
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena
109 4669
Materiál
Více... Méně
< Zpět na seznam výrobců

Seznam produktů výrobce ORAC Decor

ORAC Decor - logo
Společnost ORAC Decor byla založena roku 1970 v Belgii a jedná se o rodinou firmu, která se zaměřuje na interiérový design. Výrobou zdobných ornamentů se začala zabývat až roku 1980. S postupem času firma budovala mezinárodní síť prodejců a rozšiřovala své výrobní kapacity. V roce 2002 vyvinula Duropolymer, což je vysoce kvalitní, lehký a cenově dostupný materiál. O směřování firmy vypovídá mimo jiné i certifikát ISO 14001, který potvrzuje značné úsilí o ochranu životního prostředí - společnost investovala do velké solární elektrárny a recyklačního zařízení. ORAC již více než 40 let s vášní i nadšením vyvíjí a vyrábí dekorativní dokončovací prvky pro Váš interiér.
Společnost ORAC Decor je jedním z předních hráčů v odvětví interiérového designu a dekorací. Díky jejich produktům můžete do svého domova vnést krásu, vysokou kvalitu a trvanlivý design. Hlavním cílem firmy je stimulovat kreativitu a inspirovat uživatele k vytváření výjimečných prostor, což jejich výrobky umožňují díky své jednoduchosti, všestrannosti, snadné instalaci i používání. Můžete si vybrat z mnoha produktů od funkčních podlahových lišt až po osobité stropní lišty.

Webové stránky výrobce ORAC. Zobrazit nabídku Orac lištZobrazit více
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
Zobrazují se 1 – 39 z 43 položek
Zobrazují se 1 – 39 z 43 položek