😮 VÝPRODEJ PODLAH: zvyšte slevu vybraných podlah o dalších 10 % s kódem PODLAHA10

Filtrujte danou kategorii

Typ produktu
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
589 590
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
< Zpět na seznam výrobců

Seznam produktů výrobce IVC Commercial

IVC Commercial - logo
Společnost IVC Commercial je světovým hráčem v designu a výrobě podlahových řešení. Zabývají se výrobou kobercových čtverců, LVT a heterogenních vinylových rolí, které se používají v obchodním, veřejném a soukromém prostředí. Mají 10 výrobních závodů  Evropě, Rusku a USA. Recyklované materiály využívají ve výrobě IVC Commercial, až do výše 35 až 50% z celkové hmotnosti LVT podlah. Kromě toho kobercové čtverce obsahují vysoce výkonné příze s obsahem až 40% recyklovaného polyamidu. Rovněž usilovně pracují na projektu EU Circular Flooring. Snaží se najít způsob, jak recyklovat vinylové podlahy po spotřebiteli do materiálu, který můžou použít v nových řešeních.
Společnost IVC Commercial je světovým hráčem v designu a výrobě podlahových řešení. Zabývají se výrobou kobercových čtverců, LVT a heterogenních vinylových rolí, které se používají v obchodním, veřejném a soukromém prostředí. Mají 10 výrobních závodů  Evropě, Rusku a USA. Recyklované materiály využívají ve výrobě IVC Commercial, až do výše 35 až 50% z celkové hmotnosti LVT podlah. Kromě toho kobercové čtverce obsahují vysoce výkonné příze s obsahem až 40% recyklovaného polyamidu. Rovněž usilovně pracují na projektu EU Circular Flooring. Snaží se najít způsob, jak recyklovat vinylové podlahy po spotřebiteli do materiálu, který můžou použít v nových řešeních.
Zobrazit více
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek