🍀 Komu se nelení, tomu se zelení. Na všechny UMĚLÉ TRÁVY využijte slevu 15 % s kódem TRAVA15

Filtrujte danou kategorii

Typ produktu
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Rozměry koberců
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Tvar
Více... Méně
Cena
2799 3999
Podklad
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
< Zpět na seznam výrobců

Seznam produktů výrobce Little gem. carpets

Little gem. carpets - logo
Belgická firma Little gem. se specializuje na výrobu dětských koberců a to hlavně pro nejmenší. Jejich dětské koberce splňují všechny aspekty pro zdravé prostředí pro všechny děti od malých miminek až po školáky. Koberce a podložky jsou vyrobeny z měkkých, příjemných a antialergenních materiálů a je možné je použít jak v místnosti, tak třeba na zahradě. Po použití je lze snadno opláchnout vodou a smotat do role, která se vejde třeba do skříně. Z moderních pestrobarevných motivů si vyberete jak pro kluky, tak pro holky.

Belgická firma Little gem. se specializuje na výrobu dětských koberců a to hlavně pro nejmenší. Jejich dětské koberce splňují všechny aspekty pro zdravé prostředí pro všechny děti od malých miminek až po školáky. Koberce a podložky jsou vyrobeny z měkkých, příjemných a antialergenních materiálů a je možné je použít jak v místnosti, tak třeba na zahradě. Po použití je lze snadno opláchnout vodou a smotat do role, která se vejde třeba do skříně. Z moderních pestrobarevných motivů si vyberete jak pro kluky, tak pro holky.
Zobrazit více
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek