Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Jak si vyrobit koberec na přání na pár kliků?

Chcete koberec do atypického prostoru nebo toužíte po netradičním kobercovém tvaru? Žádný problém! Není nic jednoduššího než si pořídit koberec na míru podle vašich představ.

Fantazii se téměř meze nekladou, takže pokud chcete mít například uprostřed ložnice srdce z červeného koberce, můžete ho mít. Koberec, který bude vytvořen podle vašich představ, si jednoduše naklikáte do konfigurátoru, který vám i rovnou vypočítá předpokládanou cenu. Postup je jednoduchý. Nejdůležitější fází je, abyste věděli, jaký koberec vlastně chcete a co od něj očekáváte. Měli byste také mít představu, jak velký by měl být, jakou barvu a obšití. Pak už jen sednete k počítači a do našeho systému zadáte požadované parametry. Konfigurátor je velmi intuitivní a navede vás. V každém kroku máte několik možností, které si v klidu domova rozmyslíte a zvolíte tu, která nejvíce odpovídá vašim představám.

V prvním kroku si z naší nabídky zvolíte materiál. Vybírejte podle toho, kam budete chtít koberec umístit. Například koberce s nízkým vlasem jsou velmi jednoduché na údržbu a nezachytává se na nich tolik špína. Jsou tak vhodné třeba do kuchyně. V nabídce jsou ale i koberce s delším chlupem do obýváku, se smyčkovým vlasem, bez vlasu, i koberce venkovní. V druhém kroku si vyberete barvu, která se vám nejvíce líbí a hodí se vám pro vaše kobercové plány. Třetí fáze vás přivede k rozhodnutí o tvaru koberce, který pak ještě blíže vyspecifikujete zadáním rozměrů. Zvolit si můžete i barvu obšití celého koberce.

Po zadání údajů vám systém vygeneruje částku, která zahrnuje i řezání a dopravu. A pak už jen vyplníte objednávkový formulář a budete se těšit na dopravce, který vám koberec přiveze až k vaším dveřím.

Koberec dle vašeho přání


Přejděte do konfigurátoru koberců

Další články z kategorie Aladinův rádce

Které podlahové krytiny jsou vhodné pro alergiky?

Které podlahové krytiny jsou vhodné pro alergiky?

Pro alergiky je prostředí domova klíčovým faktorem pro zdraví a pohodu. Výběr správné podlahy může mít vliv na kvalitu vzduchu v místnosti a na množství alergických reakcí. Přečtěte si náš článek.
Protiskluzová úprava koberců

Protiskluzová úprava koberců - jen u nás!

Udržet koberec na jednom místě, bez toho, aniž byste jej museli zatěžovat nábytkem, bývá občas nadlidský úkol. Poradíme vám, jak na to!
Proč investovat do nášlapů na schody?

Proč investovat do nášlapů na schody? Skrývají mnoho výhod.

Estetický doplněk, který navíc skvěle ochrání vaše schody i zdravím. To jsou nášlapy na schody. Přečtěte si, jaké skrývají tajemství.