🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Jak čistit vinylovou podlahu?

V případě denní údržby podlahy stačí smést prach pomocí koštěte či luxu. Bez obav můžete využít taky chytrého pomocníka - robotický vysavač. Na mokré čištění mopem využijte vždy prostředky k tomu určené, nepoužívejte rozpouštědla, vosky nebo leštidla. Nepoužívejte přípravky, které obsahují odmašťovací látky (určené na mytí nádobí) nebo chlór (určené k desinfekci povrchů), aceton, rozpouštědla nebo brusné prášky a pasty.


Nechceme Vám tady hned vnucovat naše prostředky, tento článek by měl mít zejména informační charakter. Kvalitní čistící prostředek jistě koupíte v každé dobré drogerii. Kdybyste si ale nebyli jisti, v nabídce máme jen jeden čistič, protože ho máme osobně vyzkoušený a víme, že perfektně funguje.

Speciální čisticí prostředky prodlouží životnost podlahy a podtrhnou její krásu.

Než na vytřenou podlahu položíte koberec nebo rohožku, nechte ji nejprve důkladně uschnout. V opačném případě by chemie určená pro čištění podlahy mohla negativně reagovat s barvivy na koberci. Jednoduše řečeno, by pak mohl koberec na podlaze zanechat skvrnu.

Mrkněte na nabídku vinylových podlah

Jak vyčistit vinylovou podlahu

Další články z kategorie Aladinův rádce

Jak nainstalovat kobercové lišty

Jak nainstalovat kobercové lišty

Aladin radí, jak přesně postupovat při instalaci kobercových soklových lišt TL55.
Číst více
Jak nainstalovat podlahové lišty

Jak nainstalovat podlahové lišty

Zde se dozvíte, jak nainstalovat podlahové lišty, včetně potřebných nástrojů a základních kroků pro dosažení profesionálního výsledku.
Číst více
Jak se starat o laminátovou podlahu

Jak se starat o laminátovou podlahu

Správná péče o laminátovou podlahu je klíčem k jejímu dlouhému životu a krásnému vzhledu. Objevte osvědčené metody a doporučení, jak udržet vaši laminátovou podlahu v perfektním stavu.
Číst více