Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Jak čistit vinylovou podlahu?

V případě denní údržby podlahy stačí smést prach pomocí koštěte či luxu. Bez obav můžete využít taky chytrého pomocníka - robotický vysavač. Na mokré čištění mopem využijte vždy prostředky k tomu určené, nepoužívejte rozpouštědla, vosky nebo leštidla. Nepoužívejte přípravky, které obsahují odmašťovací látky (určené na mytí nádobí) nebo chlór (určené k desinfekci povrchů), aceton, rozpouštědla nebo brusné prášky a pasty.


Nechceme Vám tady hned vnucovat naše prostředky, tento článek by měl mít zejména informační charakter. Kvalitní čistící prostředek jistě koupíte v každé dobré drogerii. Kdybyste si ale nebyli jisti, v nabídce máme jen jeden čistič, protože ho máme osobně vyzkoušený a víme, že perfektně funguje.

Speciální čisticí prostředky prodlouží životnost podlahy a podtrhnou její krásu.

Než na vytřenou podlahu položíte koberec nebo rohožku, nechte ji nejprve důkladně uschnout. V opačném případě by chemie určená pro čištění podlahy mohla negativně reagovat s barvivy na koberci. Jednoduše řečeno, by pak mohl koberec na podlaze zanechat skvrnu.

Mrkněte na nabídku vinylových podlah

Jak vyčistit vinylovou podlahu

Další články z kategorie Aladinův rádce

Které podlahové krytiny jsou vhodné pro alergiky?

Které podlahové krytiny jsou vhodné pro alergiky?

Pro alergiky je prostředí domova klíčovým faktorem pro zdraví a pohodu. Výběr správné podlahy může mít vliv na kvalitu vzduchu v místnosti a na množství alergických reakcí. Přečtěte si náš článek.
Protiskluzová úprava koberců

Protiskluzová úprava koberců - jen u nás!

Udržet koberec na jednom místě, bez toho, aniž byste jej museli zatěžovat nábytkem, bývá občas nadlidský úkol. Poradíme vám, jak na to!
Proč investovat do nášlapů na schody?

Proč investovat do nášlapů na schody? Skrývají mnoho výhod.

Estetický doplněk, který navíc skvěle ochrání vaše schody i zdravím. To jsou nášlapy na schody. Přečtěte si, jaké skrývají tajemství.