😮 VÝPRODEJ PODLAH: zvyšte slevu vybraných podlah o dalších 10 % s kódem PODLAHA10

Kuchyně s kobercem

Kuchyně bez kompromisů

 

Dominantou každého prostoru je podlaha, a nejinak je tomu také v případě kuchyně. Protože podlaha je zde hodně namáhána a zatěžována, jsou na její výběr kladeny velké nároky. Neznamená to však, že se musíte smířit se studenou dlažbou. I sem totiž můžete vnést prvek útulnosti. Perfektní službu prokážou kusové koberce, které jsou zajímavým estetickým doplňkem. Vybírejte moderní koberce s nízkým vlasem, které jsou odolné a také jednoduché na údržbu, protože se na nich nedrží tolik nečistot. K sehnání jsou v nejrůznějších designech, dekorech i odstínech, ale upotřebíte zde i koberce jednobarevné, které se dají dobře kombinovat s ostatním vybavením místnosti.

 

Základ domácnosti

Kuchyně patří k nejoblíbenějším místům v celé domácnosti. Jedná se o místnost, která neslouží jen k přípravě nejrůznějších pokrmů a lahůdek, ale také k setkávání. Schází se tady celá rodina, a tak je důležité, aby se zde všichni její členové cítili příjemně. Zařizování tak rozhodně nepodceňte. Moderní kuchyně musí splňovat nejen estetické, ale především funkční požadavky. Všechno by mělo být hezky po ruce, účelně a prakticky uspořádané a přehledné, aby se pro vás vaření stalo skutečnou radostí. V případě, že nechcete dělat žádné kompromisy, pak je ideálním řešením nechat si zhotovit kuchyňskou linku na míru. Buď si ji navrhnete úplně podle sebe, nebo se můžete inspirovat různými návrhy kuchyní, u kterých si jen zvolíte ideální rozměry, barvu a provedení. Kuchyni na míru uvítáte hlavně tehdy, když bojujete s malým či atypickým prostorem a potřebujete efektivně využít každý centimetr volného místa.

Protože kuchyně je místem, které je na údržbu velmi náročné, snažte si úklid co nejvíce ulehčit. Zásadním faktorem na náročnost úklidu je výběr správných materiálů, z nichž je kuchyňský nábytek vyroben, a které usnadňují její každodenní používání i každodenní udržování v čistotě.

Podle vašich představ

Podle vašich představ si můžete zařídit také ostatní místnosti v bytě. Nábytek na míru totiž využijete i v dalších částech vašeho bydlení – v koupelně, ložnici i obývacím pokoji. Tuto možnost s nadšením uvítají ti, kteří mají fantazii či jasnou představu, toho jak má jejich příbytek vypadat. Skvělou volbou je také do dětských pokojů, protože „roste“ spolu s vaším potomkem. Stačí pár jednoduchých úprav a rychle celou místnost přetransformujete ve studentský pokoj. Nábytek na míru upotřebíte i v předsíni, ve formě vestavěných skříní, které vám ušetří místo i lépe zorganizují úložné prostory. Tak, přestaňte dělat ústupky a začněte konečně bydlet podle svých představ!