Zdarec Mujkoberec do Olomouce,
Aladin má v Olomouci hromadu kamarádů, a tak se velmi snaží, aby si i zde udělal dobré jméno. Naše hlavní sklady se sice nachází v Praze a v Liberci, ale i do Olomouce doručujeme všechny objednávky do druhého dne a s dopravou ZDARMA.
DOPRAVA ZDARMA S MOŽNOSTÍ VÝNOSU
VRÁCENÍ S DOPRAVOU ZDARMA
ZASLÁNÍ VZORKŮ ZDARMA
GARANCE NÁKUPU ZA NEJLEPŠÍ CENU
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-M1 Grey/aqua s velice jedinečným vzorem je i jedinečný koberec. Tento vzor je totiž výsledkem mravenčí práce desítek tkalců, kteří pracují uzlíček po uzlíčku, aby vytvořili tento nádherný vzor. Mnohonásobné barvení jeho vlny zaručuje, že mu krásné tóny vydrží na dlouhá léta.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JKM Silver/blue-red si hraje s kontrastními tóny modré a červené na šedo-stříbrném pozadí. Ruční vázání koberce znamená přesně co si myslíte. Koberec je vázán uzlík po uzlíku ruční prací a může trvat několik týdnů až měsíců než je dokončen. Výsledný kus tkaniny však stojí za to.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK ROUND Silver/pink je finálním kobercem Diamond. Jeho povrch je zdobený klasickými vzory v perském stylu v červeno-stříbrných barvách. Díky kvalitní ruční práci je koberec znatelně hřejivější a příjemnější než jeho továrně vyráběné varianty.
Ručně vázaný koberec Diamond DC-JK 1 silver/pink sedí opravdu na vrcholu pomyslného žebříčku ve světě koberců. Tyto koberce jsou pečlivě tkány dohromady uzlíček po uzlíčku a výroba jednoho kusu trvá několik měsíců při práci jednoho až čtyř tkalců, osm hodin denně. Jedná se o naprosto fantastickou podívanou, která ohromí na první pohled každého, i když se...
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-HALI B Silver/blue je vysoce kvalitní koberec té nejvyšší třídy. Vyroben z ovčí novozélandské vlny, speciálně stříhané u krku, kde je nejjemnější. Tento koberce je definicí měkkosti a hebkosti. Krátce střižený vlas navíc jistě uvítate při údržbě koberce.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-MAMLOOK jeans blue/black je tím pravým kobercem, pokud hledáte skutečnou kvalitu za Vaše peníze. Tento modro-černý koberec se vytváří ručně, kličku po kličce až několik měsíců. K jeho výrobě je použita jen ta nejkvalitnější novozélandská vlna, která si prošla mnohonásobným nabarvováním pro dlouhotrvající tóny.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-98 JN Silver/silver značí luxus a prosperitu. Jen co si jednou sáhnete na ručně tkaný koberec Diamond Carpets ihned jim propadnete. Jejich měkká struktura a nebesky hebký povrch je výsledkem usilovné práce indických tkalců. K jeho výrobě byla samo sebou použita ta nejkvalitnější a nejjemnější novozélandská vlna.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-PATCH RED MULTI jistě potěší každého pravého milovníka koberců. Jeho povrch je tvořen nejen 100% ovčí vlnou té nejvyšší kvality z Nového Zélandu, ale je navíc ručně vázaný indickými vazači. Celý proces výroby koberce je navíc extrémně ekologický, takže se Vám dostane pravé kvality kvůli které nemusela příroda trpět.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-HALI B Light grey/blue je lehká varianta obdobného koberce Diamond. Stejně jako on je i tento výsledkem usilovné ruční práce hromady tkalců. Koberec je velmi jemný a hebký. Díky kvalitní novozélandské vlně je i neuvěřitelně měkký.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 Silver/orange je nádherným kusem tkaniny s šedým podkladem a oranžovo-červenými vzory. Pravá krása tohoto koberce je však ve způsobu výroby. Díky kvalitní ruční práci se Vám tak dostane nejen krásného vizuálního zjevu, ale i praktického a příjemného koberce.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver/black je vskutku tím nejluxusnějším, co si můžete pod pojmem koberec představit. Tento skvost je výsledkem usilovné ruční práce profesionálních indických tkalců a barvičů. Každý kus je originálem vytvořeným s láskou k řemeslu a patřičným umem.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-EKT L silver/black vyrobený s láskou k přírodě a ke kobercům. Díky usilovné práci nespočtu tkalců a barvičů si můžete tento koberec vychutnat v plné kráse i Vy. Kombinace té nejjemnější novozélandské vlny a kvalitní viskózy činí z těchto koberců to pravé ořechové pro kobercové fanatiky.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-ZIGLER Jeans blue/ivory není jen neuvěřitelně měkký a hebký, ale i šetrný k přírodě a planetě Zemi. Jeho povrch je tvořen ručně natkanými uzlíčky té nejkvalitnější vlny nabarvené tak, aby vydržela na dlouhá léta. Bohaté a šťavnaté tóny tohoto koberce si tak můžete vychutnávat na dlouhá léta.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-VASE 3 Silver/silver je kobercem té nejvyšší kvality. Jeho stříbrné vzory na šedém pozadí vytvářejí klidnou a příjemnou atmosféru. Tato krása je výsledkem usilovné práce mnoha indickým tkalců a barvičů koberců, který celý tento vlněný koberec vytvářejí kličku po kličce, uzlíček po uzlíčku.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 7 Silver/denim patří mezi jedinečné, luxusní koberce vyrobené rukama indických tkalců, kteří pracují měsíce mravenčí práce, aby vytvořili tento skvostný kus tkaniny. Jeho povrch je mixem novozelandske vlny, která se řadí na prvním místě na světě a viskozy, která koberec činí pružný a odolný.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 SILVER/BLACK je stříbrno-černě zdobený koberec o vysoké kvalitě dovezený z Indie. Tam se ručně váže a barví profesionálními vazači a barviči. Jeho výroba je velice šetrná, a přesto tento koberec dosahuje těch nejlepších výsledků. Jak ve výdrži, hřejivosti či antibakteriálních vlastnostech.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-KERRY 2 Silver/blue s lehčím designem je i tak velice kvalitním kobercem s indickými kořeny. Tyto koberce jsou výraběny celé ručně, a proto jejich výroba stojí hodně pěnez a usílí. Celkový výsledek ale stojí za to.
Ručně vázaný kusový koberec Diamond DC-HALI B Grey/silver snadno rozeznáte pro jeho charakteristický černo-šedo-bilý design s nádechem do modra. Jeho povrch je mixem kvalitní novozélandské vlny a pružné viskózy. Koberec je tak nejen velice jemný, ale i odolný.