💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o 15 % na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

koberec do školy

Školy a školky ČR + SR: postaráme se o veškeré dodání koberců a podlah od A až po Z včetně pokládky na jedničku


Vrácení zdarma

FULL SERVIS - ZAJISTÍME ZBOŽÍ, DOPRAVU I POKLÁDKU *

Vzorky zdarma poštou

PLATBA NA FAKTURU

ZASLÁNÍ VZORKŮ ZDARMA

Doprava zdarma

SPECIÁLNÍ CENOVÉ NABÍDKY


* Pokládky realizujeme zejména v Praze a Středočeském kraji a ve městech Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Ostrava a okolí. U větších zakázek dojedeme kamkoliv.


Co Vám můžeme nabídnout? 


usové koberce Metrážové koberce Běhouny Umělé trávy Výprodej koberců Vinylové podlahy PVC podlahy Doplňky pro koberce a podlahy Pokládky koberců, podlah a umělých travDodání a instalace po celé ČR a SR včetně dopravy zdarmaJak získat finanční bonus zdarma? 

Před objednáváním se na náš web můžete prokliknout přes cashback portál jako např. plnapenezenka.cz (registrace je tam zdarma) a po uskutečnění objednávky bude na Váš osobní účet vyplacena odměna v hodnotě několika procent z celkové hodnoty objednávky jako poděkování. 

Reference  

Úspěšně jsme realizovali dodání a pokládku materiálů ve školách v Praze, Plzni, Brně, Benešově, Karlových Varech, Ostravě, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, a naše portfolio se každým měsícem rozšiřuje. Setkáváme se často s opakujícími se zákazníky, kam pravidelně každý rok dodáváme zboží nebo provádíme pokládky. Místo slov ale za nás necháváme mluvit naše činy - níže zhlédněte fotky našich realizací. Můžete také kouknout na naše výborné hodnocení na Googlu


   Zobrazit nabídku pokládek
Přejít na titulní stránku a zobrazit nabídku


Kontakt


Nezávazně nás kontaktujte: 

Zákaznická podpora k dispozici
Jaroslav Herrmann
Specialista pro školy a státní instituce


Uděláme vše proto, abyste s hledáním vhodného koberce / podlahy neměli žádné starosti. Nabídku připravíme na míru se speciálními podmínkami - neváhejte nás kontaktovat.

Velmi rádi bychom Vás také pozvali do naší pražské prodejny / vzorkovny, kde si můžete prohlédnout naše široké spektrum produktů a uvidíte barvy naživo. 


Kontaktní formulář


* povinná poleVíce informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.