Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Vezměte letos Vánoce od podlahy

Kalendář je neúprosný, Vánoce se blíží, předvánoční nervozita stoupá. V centru pozornosti jsou dvě hlavní věci: dárky a úklid. Jak jste na tom vy? Kolik máte „splněno“ a kolik věcí na „čekačce“? S obojím, s úklidem i s dárky, umíme pomoct. Chcete?

Že nás s dárky tlačí čas, je jasné. Ale upřímně, nezdá se vám, že ta radostná příprava na Vánoce v posledních letech nějak drhne? Důvodů, které nám kalí radost z nakupování dárků, může být více. Třeba fakt, že všechno, co potřebujeme, už máme. Nebo napjatý rozpočet. Nebo to, že na konzumní svátky nahlížíme přes optiku trvalé udržitelnosti. Většina rodin u nás však slaví Vánoce tradičním způsobem a nakonec dárky pod stromeček stejně nějak sehnat musí. A chce. Jak z této schizofrenní situace ven?

Důvodů, které nám kalí radost z nakupování dárků, může být více. Třeba fakt, že všechno, co potřebujeme, už máme. Nebo napjatý rozpočet. Nebo to, že na konzumní svátky nahlížíme přes optiku trvalé udržitelnosti. Většina rodin u nás však slaví Vánoce tradičním způsobem a nakonec dárky pod stromeček stejně nějak sehnat musí. A chce. Jak z této schizofrenní situace ven?

Stačí na své nákupy aplikovat jednu jedinou lidovou moudrost!

Která to je? Tato: „Spojte příjemné s užitečným.“ I při vánočních nákupech můžeme šetřit zdroje. Udělat radost a zároveň vyřešit nějaký praktický problém. Krásným příkladem propojení příjemného s užitečným jsou koberce. Podívejte se s námi na několik důkazů.

Obrovskou praktickou výhodou koberců je, že můžete méně topit. Zejména koberce s dlouhým vlasem jsou výbornou tepelnou izolaci v domácnostech bez podlahového topení,“ říká Marek Černý z Můjkoberec.cz. Věděli jste, že koberec umí díky „teplu od nohou“ ušetřit tisíce korun ročně z výdajů za topení? Podívejte se na video, ve kterém popisujeme jak.

Jeden dárek pro celou rodinu

Chcete, aby se všichni doma dobře cítili, rádi se vraceli a fajn si tam odpočinuli? Přesně tuto službu koberec vykonává. Místnost s kobercem působí mnohem příjemněji než bez něj. Pokud rozdíl chcete vidět na vlastní oči, podívejte se na úžasný plánovač podlah.

Spojte i příjemné s příjemným

Koberce jsou díky kreativním designérům multifunkčními dárky. Třeba takové rohožky: čistí boty a díky originálním nápisům pobaví či přivítají hosty.

Dětské koberce zase nejen hřejí a tlumí zvuky, ale díky různorodým grafickým motivům baví, inspirují a podněcují ke hře. Na některé koberce se dokonce dá i legálně malovat! Říká se jim kobercové omalovánky, jsou pratelné a my jsme přesvědčeni o tom, že se stanou hitem letošních Vánoc.

A abychom nezapomněli na ten předvánoční úklid – pokud se vám do něj opravdu ještě samotným nechce, nechte to na odbornících a zase začněte u koberce. Marek Černý z Můjkoberec.cz přibližuje, jak to funguje: „koberec vyzvedneme přímo u vás, do týdne vyčistíme a vrátíme zpátky čistý a voňavý. Fotografie „před“ a „po“ nás nikdy nepřestanou bavit!“Podívejte se na další vánoční tipy

Další články z kategorie Aktuality

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Je to za námi. Nejlepší víkend na světě! Dvounožci se zase ponořili do práce, takže se hodnocení můjkobercového teambuildingu dostalo do těch nejpovolanějších pacek.
NOVINKY: Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Umíme oTRÁVIT každý balkon, pomůžeme vám to ustát a nelamentovat. Přečtěte si, co se u nás děje a kdo vystrkuje růžky.
Vyhráli jsme ShopRoku 2022

Vyhráli jsme Shop Roku 2022!

Tak je to doma! Mujkoberec.cz získal další trofej na poli online obchodování! Heureka.cz nás posadila na trůn v kategorii Bydlení a zahrada i za rok 2022.