Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Rok 2022? Opět to byla jízda.

Náš e-shop se v roce 2022 ani na jediný den nezastavil. Náš tým, aktuálně čítá 37 lidí. Denně reaguje na vaše podněty, vyskladňuje a objednává zboží, vymýšlí nové služby a inovace. Ani v právě končím roce to nebylo jiné, a to i přes nejistou dobu a plošné zvyšování nákladů u všech dodavatelů. Jsme ale pokorní k naší práci. Chceme ji stále vylepšovat, záleží nám na každém jednom zákazníkovi, a především chceme, aby nás i náš tým práce bavila a snad i občas pobavíme a potěšíme naše zákazníky.

Náš tým Můjkoborců
Tým Mujkoberec.cz

Těší nás zákaznická spokojenost, která v letošním roce dosáhla 98 % a s tím i spojené ocenění ShopRoku 2021. Nebyl to ovšem náš jediný úspěch, umístili jsme se také na 14. příčce v žebříčku Technology Fast 50 Česká republika.

Shop roku Mujkoberec.cz
Marek, Tomáš a Lucka na předávání cen ShopRoku 2021

Stále rozšiřujeme naše služby a produkty. V letošním roce jsme realizovali 260 pokládek, počet nabízených produktů se přiblížil sedmi tisícům, expedovali jsme 58 tisíc objednávek a vyřídili 17 tisíc dotazů.

Rozšířili jsem také naše ALL INCLUSIVE služby, které poskytujeme každému zákazníkovi zcela zdarma o plánovač, díky kterému ihned zjistíte, jak by vybraný koberec vypadal u vás doma či rady od bytové designerky.

Rok 2022 v číslech
Rok 2022 v číslech (srovnání s rokem 2020)

Nejaktuálnější novinkou je naše rozšíření na slovenský trh, kde nás najdete na doméně Mojkoberec.sk. Průběžně zařazujeme i další novinky jako je profesionální čištění koberců, pokládky, impregnace či nové produkty jako je vinyl či vysavače. Zkrátka se postaráme o vše, co se podlah týče.

Snažíme se vám být blíže a nabízet nejen odborné poradenství, ale i trochu zábavy. Nově jsme na TikToku, kde vás baví především prodavači z naší kamenné prodejny Nela a Štěpán. Ale legrace není jen na prodejně, ale i v kancelářích či ve skladu.

TikTok Mujkoberec.cz
Podívejte se na TikTok Mujkoberec.cz

Vtipné jsme se pro vás pokusili vytvořit i naše radiové spoty, médiím dodáváme elegantní fotografie interiérů s našimi koberci pro vaši inspiraci a v neposlední řadě dbáme i na profesionální komunikaci s kapkou humoru, kterou vám zprostředkovává náš maskot a rádce Aladin. Stále intenzivněji nás najdete i v tištěných médiích.

Abychom se ale jen nechválili, jsme si vědomi, že toho všeho jsme dosáhli nejen díky skvělému a sehranému týmu, kvalitním službám a produktům, ale především díky vám, našim zákazníkům. Velice nás těší, že se vás čím dál tím více vrací a že nás doporučujete svým známým. Slibujeme, že našim předsevzetím do příštího roku je neustále posouvat a vylepšovat naše služby a vyslyšet každé vaše splnitelné přání.


Rádi bychom vám popřáli, aby byl nadcházející rok ve všech směrech úspěšný, šťastný a bohatý!

Marek & Tomáš
Majitelé a zakladatelé Mujkoberec.cz

Marek a Tomáš - zakladatelé Můjkoberec.cz


Přejděte na Mujkoberec.cz

Další články z kategorie Aktuality

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Psanalýza teambuldingu: dáváme deset puntíků z deseti

Je to za námi. Nejlepší víkend na světě! Dvounožci se zase ponořili do práce, takže se hodnocení můjkobercového teambuildingu dostalo do těch nejpovolanějších pacek.
NOVINKY: Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Umíme oTRÁVIT každý balkon, pomůžeme vám to ustát a nelamentovat. Přečtěte si, co se u nás děje a kdo vystrkuje růžky.
Vyhráli jsme ShopRoku 2022

Vyhráli jsme Shop Roku 2022!

Tak je to doma! Mujkoberec.cz získal další trofej na poli online obchodování! Heureka.cz nás posadila na trůn v kategorii Bydlení a zahrada i za rok 2022.