🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Dreambuilding s vůní masa a kopačáku

Tmelili jsme partu. Mířili míčem do jamky, povzbuzovali a někteří se dostali na bednu. Přečtěte si o našem teambuildingu a zjistěte, co je to ten fotbalgolf.

Trefa do černého. Takové se ukázalo být naše týmové odpoledne ve Fotbalgolf Radonice. Zamířili jsme tam celá můjkobercová parta, abychom si užili fajnové společné chvíle. Dospělí, děti, manželé, manželky i partneři naší můjkobercové rodiny. Víme totiž, že bez spokojených zaměstnanců nejsou spokojení zákazníci.

Fotbalgolf to je hra

Fotbalgolf je přesně to, co si po tímhle neobvyklým spojením představíte: odpalování míčů s cílem trefit jamku. Nebo spíš jámu? Ať je to jakkoli, týmovost je naše silná stránka v zaměstnání i na hřišti. A tak jsme se ochotně rozdělili do týmů, namasírovali svaly a vrhli se do hry. Jemná sportovní aktivita nadchla všechny. Při práci s míčem se ukázalo, že mezi sebou máme pár Ronaldů a možná se objevil i nějaký ten Kaká. Výkony jsme každopádně podali úctyhodné a medaile se na hrudích vítězů houpaly zaslouženě.

Grilovačka musí být

Sportovní klání jsme zakončili pořádnou grilovačkou, protože při týmovém zápolení prostě vyhládne a my jsme nechtěli, aby někdo z hladu snědl míč. Máme zkušenost, že se pak nepěkně rýsuje pod tričkem. Stoly se proto prohýbaly jídlem, na ohni syčelo maso a sliny netekly snad jen míčům a jamkám. My ostatní jsme si pochutnali, popili a povykládali.

Tak příště se zase těšíme v plné sportovní polní.

Další články z kategorie Aktuality

Aladinova fotoreportáž z proslulého veletrhu Domotex

Aladinova fotoreportáž z proslulého veletrhu Domotex

Čím nás oslnil 34. ročník světového veletrhu koberců a podlahových krytin?
Číst více
Trendy v interiéru pro rok 2024: pohodlí a návrat k přírodě

Trendy v interiéru pro rok 2024: pohodlí a návrat k přírodě

Designové trendy přicházejí a odcházejí. Ty, které udají směr letošního roku, si získají vaše srdce. Přečtěte si o trendech pro rok 2024.
Číst více
Ohlédnutí za rokem 2023

Ohlédnutí za rokem 2023

Všech 365 dní roku 2023 je za námi. Jaké byly? Stály za to! Přečtěte si, čím jsme v Můjkoberci loni žili, co se změnilo a jak moc jsme zlevnili (dost).
Číst více