Inspirace pro chodbu a halu - fotogalerie koberců

Zobrazit kompletní nabídku koberců do haly / chodby

Autorka článku: 
Hana Vláčná
Interierový designer
www.hanavlacna.cz

"Chodba či vstupní hala patří do tzv. špinavé zóny, kde se pohybujeme i v botách na ven, a přesto i do takového prostoru můžeme bez problému umístit koberec. Základním požadavkem na takový koberec je jeho odolnost vůči kamínkům, podpatkům, kolečkům od kočárků, tajícímu sněhu nebo blátu. Další nezbytnou vlastností je snadná a jednoduchá údržba. Tyto požadavky splňují zátěžové koberce, které se ale spíše hodí do veřejných prostor, jako jsou kanceláře nebo hotely. V rezidenčním bydlení do chodeb a předsíní jsou praktické kusové koberce nebo běhouny, které se vyrábějí v nejrůznějších velikostech a barevných kombinacích. Vhodný je například typ bouclé (buklák), což je koberec bez vlasu, tkaný, s hladkým smyčkovým povrchem. Tato struktura se využívá v kombinaci s přírodními materiály jako je sisal a u umělých vláken je nejběžnější polypropylen. Díky menší spotřebě materiálu Vás tyto koberce potěší i nízkou cenou. :)

Kusové koberce jsou jedním z bytových doplňků, které dokáží chodbu příjemně zútulnit, oživit a napovědět styl, který se odráží v dalších místnostech."


Inspirace pro chodbu a halu - fotogalerie koberců


Nechte se inspirovat! Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí obrázky koberců v chodbách a halách, abychom Vás seznámili s posledními trendy interiérového designu.
TIP Jak by koberec vypadal ve Vašich prostorách? Podívejte se do našeho plánovače koberců a podlah zdarma, ve kterém ihned uvidíte koberec ve Vaší nebo ukázkové místnosti, a uděláte si tak reálnou představu.
TIP Po rozkliknutí obrázku se objeví náhled společně s odkazem na koberec.


 
Zobrazit inspiraci pro ložnici

Zobrazit inspiraci do obýváku
Zobrazit inspiraci do kuchyně
Zobrazit inspiraci pro dětský pokoj

Zobrazit kompletní nabídku koberců do haly / chodby


Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správný koberec z hlediska funkčnosti, ale hlavně doporučí nejlépe padnoucí koberec z estetického hlediska dle posledních bytových trendů - to vše v rámci našich ALL INCLUSIVE služeb.
Přidat více příloh Přidat další obrázek

Přiložení fotografie není povinné, ale pokud máte tu možnost, tak doporučujeme přiložit, abychom získali obrázek o Vašich prostorách.

Typ koberce, orientační rozměr, umístění apod.
Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
designer@mujkoberec.cz


Pavla Tvrdíková
Profesionální bytová designérka a milá lidská bytost
Případně se obraťte na naši ochotnou zákaznickou linku, kde Vám rovněž rádi poradíme: +420 277 000 178

Sledujte Mujkoberec na Instagramu a Pinterestu pro více inspirace: