Inspirace pro chodbu a halu - fotogalerie koberců

Zobrazit kompletní nabídku koberců do haly / chodby

Autorka článku: 
Hana Vláčná
Interierový designer
www.hanavlacna.cz

"Chodba či vstupní hala patří do tzv. špinavé zóny, kde se pohybujeme i v botách na ven, a přesto i do takového prostoru můžeme bez problému umístit koberec. Základním požadavkem na takový koberec je jeho odolnost vůči kamínkům, podpatkům, kolečkům od kočárků, tajícímu sněhu nebo blátu. Další nezbytnou vlastností je snadná a jednoduchá údržba. Tyto požadavky splňují zátěžové koberce, které se ale spíše hodí do veřejných prostor, jako jsou kanceláře nebo hotely. V rezidenčním bydlení do chodeb a předsíní jsou praktické kusové koberce nebo běhouny, které se vyrábějí v nejrůznějších velikostech a barevných kombinacích. Vhodný je například typ bouclé (buklák), což je koberec bez vlasu, tkaný, s hladkým smyčkovým povrchem. Tato struktura se využívá v kombinaci s přírodními materiály jako je sisal a u umělých vláken je nejběžnější polypropylen. Díky menší spotřebě materiálu Vás tyto koberce potěší i nízkou cenou. :)

Kusové koberce jsou jedním z bytových doplňků, které dokáží chodbu příjemně zútulnit, oživit a napovědět styl, který se odráží v dalších místnostech."


Inspirace pro chodbu a halu - fotogalerie koberců


Nechte se inspirovat! Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí obrázky koberců v chodbách a halách, abychom Vás seznámili s posledními trendy interiérového designu.
TIP Jak by koberec vypadal ve Vašich prostorách? Pošlete nám fotku a my Vám do ní zdarma digitálně umístíme Váš vysněný koberec.
TIP Po rozkliknutí obrázku se objeví náhled společně s odkazem na koberec.


 
Zobrazit inspiraci pro ložnici

Zobrazit inspiraci do obýváku
Zobrazit inspiraci do kuchyně
Zobrazit inspiraci pro dětský pokoj

Zobrazit kompletní nabídku koberců do haly / chodby


Pomůžeme Vám vybrat perfektní koberec

Pošlete nám fotku vašeho pokoje a Aladin Vám navrhne koberec který splní všechny Vaše požadavky a bude navíc perfektně vypadat. Vždy Vám navrhne alespoň tři varianty a jednu doporučí. Klidně Nám napište všechny Vaše požadavky (délka vlasu, barevný odstín, jen přírodní vlákna apod.). Jakmile budete mít v rukou radu odborníka bude Vaše rozhodovíní jednodužší.

Vaše dotazy a fotky nám posílejte přes níže uvedený formulář, nebo nám zavolejte na +420 277 000 178

Přidat více příloh Přidat další obrázek

Typ koberce a rozměr, další poznámky (umístění apod.)

Sledujte nás na Instagramu a Pinterestu pro více inspirace: