Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Inspirace pro dětský pokoj, zhlédněte galerii


Zhlédněte galerii

Kusový koberec v dětském pokoji musí splnit hned několik požadavků najednou. Pro samotné děti bude rozhodující design a materiál, pro rodiče snadná údržba a bezpečnost.

Nabídka tvarů, barev a vzorů je široká, a proto si snadno vyberou malé princezny, milovníci dinosaurů, ale i velcí dobrodruzi. Zapojte děti do výběru koberce, neboť se stane místem, kde budou trávit mnoho času.

Autorka článku:

 • Pavla Tvrdíková
  Profesionální bytová designérka
  Znáte z TV Prima (Mistři dílny)
  designer@mujkoberec.cz
 • Motto designérky Pavly, které nese i název jejího ateliéru, je jednoduché a všeříkající: "Bydlím hezky". Za spolupráci s Pavlou jsme rádi nejen protože je velice šikovná s úžasnou intuicí, ale ráda také používá elegantní vintage prvky.


Jak vybrat koberec do dětského pokoje?


Materiál koberce by měl být měkký, příjemný a zároveň stabilní pro rozložení her, praktičtější tedy bude nižší vlas. Vyšší vlas u „shaggy“ koberců můžete použít k posteli nebo do té části pokoje, kde se děti oblékají.

Kombinujte i více kusových koberců, které v pokoji vytvoří zajímavou kompozici. Každý kusový koberec by měl být opatřen protiskluzovou úpravou ze spodní strany nebo podložkou. Zabráníte tak nechtěnému pohybu koberce, a tím i zranění dětí.

Žhavou novinkou v nabídce dětských koberců jsou kobercové omalovánky, po vypraní se mohou malí výtvarníci pustit do díla znovu.

Jak by koberec vypadal ve Vašich prostorech?

Podívejte se do našeho plánovače koberců a podlah zdarma, ve kterém ihned uvidíte koberec ve Vaší nebo ukázkové místnosti a uděláte si tak reálnou představu.
Dětský pokoj


Podívejte se na kompletní nabídku koberců do dětského pokoje

Hledáte koberec do jiné místnosti? Podívejte se.

 • Kusové koberce do haly / chodby - inspirace
 • Kusové koberce do haly / chodby - inspirace
 • Kusové koberce do ložnice - inspirace
 • Kusové koberce do kuchyně - inspirace
 • Kusové koberce do venkovního prostranství - inspirace
 • Otevřete si plánovač podlah

Podívejte se na kompletní nabídku koberců do dětského pokoje

Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správný koberec z hlediska funkčnosti, ale hlavně doporučí nejlépe padnoucí koberec z estetického hlediska dle posledních bytových trendů - to vše v rámci našich ALL INCLUSIVE služeb.
Přidat více příloh Přidat další obrázek

Přiložení obrázku není povinné, ale doporučujeme fotografii přidat, designérka tak získá lepší představu o stylu a zařízení prostoru, do kterého koberec vybíráte a vhodněji pro vás navrhne ten pravý koberec.


Uveďte ideálně místnost, do které koberec vybíráte, zda se jedná o kusový koberec nebo metrážový, preferenci barvy a materiálu, přibližný rozměr. Vše ostatní již nechte na naší designérce.
Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
designer@mujkoberec.cz


Pavla Tvrdíková
Profesionální designérka
Znáte z TV Prima (Mistři dílny)
Více o Pavle

Pokud preferujete telefonickou konzultaci, bude se Vám ráda věnovat naše zákaznická podpora: +420 277 000 178

Sledujte Mujkoberec na Instagramu a Pinterestu pro více inspirace: