Ložnice inspirace - jaký koberec si vybrat do ložnice

Zobrazit kompletní nabídku koberců do ložnice

Ložnice je místem, kde by všechno mělo sloužit dokonalému odpočinku, ať už bydlíte v paneláku, bytovém nebo rodinném domě i novostavbě. Měkké a příjemné materiály, útulná atmosféra. Peřiny, do kterých se rádi zachumláte a pod postelí koberec – do kterého si rádi zachumláte nohy. Protože je tak důležité dopřát si hned po ránu pozitivní vjemy! Koberec do ložnice je doplněk, na kterém se nevyplatí šetřit. Až budete ten svůj vysněný vybírat přes internet myslete na to, že téměř každý, kdo přijde do prodejny a vyzkouší koberec na vlastní „nohy“, rozhodne se pro dražší a kvalitnější verzi. Rozdíl na omak je totiž propastný! Trendem je pokládat do ložnice sice menší, zato kvalitní kusovky – po každé straně postele a také před ní. Než si lehnete a když vstanete, projdete si pár kroků rájem. Hledejte koberec s dlouhým vlasem, takzvaný „shaggy“ vyrobený z polyesteru, který je měkčí než polypropylen. Vybírejte uklidňující, zenovou barvu, třeba bílou, kávovou nebo jemně fialovou. Právě v ložnici se jemnějších barev nemusíte bát, protože je to většinou nejčištější místnost v bytě. Navíc, koberec „shaggy“ není nijak náročný na údržbu. Stačí jej pravidelně vysávat bez rotačního kartáče a jednou za rok vzít „na mokro“ nebo do čistírny. Při domácím čištění je důležité nechat koberec perfektně uschnout.

Ložnice inspirace fotogalerie

TIP Chcete vědět jak by koberec vypadal ve Vaší ložnici? Podívejte se do našeho plánovače koberců a podlah zdarma, ve kterém ihned uvidíte koberec ve Vaší nebo ukázkové místnosti, a uděláte si tak reálnou představu.
TIP Po rozkliknutí obrázku se objeví náhled společně s odkazem na koberec.

Nechte se inspirovat! Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí fotogalerie ložnic, abychom Vás seznámili s posledními trendy interiérového designu.
Zobrazit inspiraci pro halu / chodbu

Zobrazit inspiraci do obýváku
Zobrazit inspiraci do kuchyně
Zobrazit inspiraci pro dětský pokoj

Zobrazit kompletní nabídku koberců do ložnice


Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správný koberec z hlediska funkčnosti, ale hlavně doporučí nejlépe padnoucí koberec z estetického hlediska dle posledních bytových trendů - to vše v rámci našich ALL INCLUSIVE služeb.
Přidat více příloh Přidat další obrázek

Přiložení fotografie není povinné, ale pokud máte tu možnost, tak doporučujeme přiložit, abychom získali obrázek o Vašich prostorách.

Typ koberce, orientační rozměr, umístění apod.
Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
designer@mujkoberec.cz


Pavla Tvrdíková
Profesionální bytová designérka a milá lidská bytost
Případně se obraťte na naši ochotnou zákaznickou linku, kde Vám rovněž rádi poradíme: +420 277 000 178

Sledujte Mujkoberec na Instagramu a Pinterestu pro více inspirace: