Ložnice inspirace - jaký koberec si vybrat do ložnice

Zobrazit kompletní nabídku koberců do ložnice

Ložnice je místem, kde by všechno mělo sloužit dokonalému odpočinku, ať už bydlíte v paneláku, bytovém nebo rodinném domě i novostavbě. Měkké a příjemné materiály, útulná atmosféra. Peřiny, do kterých se rádi zachumláte a pod postelí koberec – do kterého si rádi zachumláte nohy. Protože je tak důležité dopřát si hned po ránu pozitivní vjemy! Koberec do ložnice je doplněk, na kterém se nevyplatí šetřit. Až budete ten svůj vysněný vybírat přes internet myslete na to, že téměř každý, kdo přijde do prodejny a vyzkouší koberec na vlastní „nohy“, rozhodne se pro dražší a kvalitnější verzi. Rozdíl na omak je totiž propastný! Trendem je pokládat do ložnice sice menší, zato kvalitní kusovky – po každé straně postele a také před ní. Než si lehnete a když vstanete, projdete si pár kroků rájem. Hledejte koberec s dlouhým vlasem, takzvaný „shaggy“ vyrobený z polyesteru, který je měkčí než polypropylen. Vybírejte uklidňující, zenovou barvu, třeba bílou, kávovou nebo jemně fialovou. Právě v ložnici se jemnějších barev nemusíte bát, protože je to většinou nejčištější místnost v bytě. Navíc, koberec „shaggy“ není nijak náročný na údržbu. Stačí jej pravidelně vysávat bez rotačního kartáče a jednou za rok vzít „na mokro“ nebo do čistírny. Při domácím čištění je důležité nechat koberec perfektně uschnout.

Ložnice inspirace fotogalerie

TIP Potřebujete inspiraci? Jak by koberec vypadal ve Vaší ložnici? Pošlete nám fotku a my Vám do ní zdarma digitálně umístíme Váš vysněný koberec.
TIP Po rozkliknutí obrázku se objeví náhled společně s odkazem na koberec.

Nechte se inspirovat! Vybrali jsme pro Vás ty nejhezčí fotogalerie ložnic, abychom Vás seznámili s posledními trendy interiérového designu.
Zobrazit inspiraci pro halu / chodbu

Zobrazit inspiraci do obýváku
Zobrazit inspiraci do kuchyně
Zobrazit inspiraci pro dětský pokoj

Zobrazit kompletní nabídku koberců do ložnice


Pomůžeme Vám vybrat perfektní koberec

Pošlete nám fotku vašeho pokoje a Aladin Vám navrhne koberec který splní všechny Vaše požadavky a bude navíc perfektně vypadat. Vždy Vám navrhne alespoň tři varianty a jednu doporučí. Klidně Nám napište všechny Vaše požadavky (délka vlasu, barevný odstín, jen přírodní vlákna apod.). Jakmile budete mít v rukou radu odborníka bude Vaše rozhodovíní jednodužší.

Vaše dotazy a fotky nám posílejte přes níže uvedený formulář, nebo nám zavolejte na +420 277 000 178

Přidat více příloh Přidat další obrázek

Typ koberce a rozměr, další poznámky (umístění apod.)

Sledujte nás na Instagramu a Pinterestu pro více inspirace: