
Tento produkt se pyšní výrobou v České republice.
Tento koberec/běhoun je lemován ze všech stran.
Jednou z hlavních výhod tohoto produktu je jeho snadná instalace, kterou zvládne opravdu každý.
Koberec vyroben z polypropylenu BCF - pružného a odolného syntetického materiálu.
Tento koberec má střižený vlas a je tak velmi komfortní.
Tento produkt obsahuje oboustrannou lepící pásku pro snadnou instalaci.
Tento produkt je vhodný i pro položení na schody.
Zdarma Vám poštou pošleme vzorek vybraného koberce, abyste si udělali obrázek o materiálu a nic neriskovali :)
![]() |
Značka: Sintelon koberce |
![]() |
Doprava zdarma
po ČR a SR na všechny objednávky
|
![]() |
Záruka na 3 roky zdarma
Našim produktům plně věříme a tady je důkaz.
|
![]() |
Garance nejnižší ceny
Pokud do 60 dnů od nákupu uvidíte zakoupené zboží na našem webu levněji, vrátíme Vám rozdíl.
|
![]() |
99% spokojenost
na základě recenzí z Google
|
Aladin by se pro Vás doslova rozkrájel:
Pokud chcete vaší domácnosti dodat šmrnc novou podlahovou krytinou, ale zároveň je u vás neustálý frmol způsobený pohybem mnoha rukou, nohou či tlapek, tento produkt je pro vás ideální volbou. Jeho předností je totiž snadná údržba. Nemusíte se proto obávat položit ho i tam, kde se často objevují drobečky nebo padá hodně chlupů.
Tento koberec je obšitý po celém obvodu, a proto se může pyšnit několika praktickými vlastnostmi. V první řadě lemování zabraňuje třepení okrajů, což prodlužuje životnost tohoto kousku, zvyšuje bezpečnost a usnadňuje jeho údržbu. Zadruhé, díky obšití koberec vypadá dokončeně a upraveně. Hrany jsou čisté a dobře definované, a to mu dodává profesionální vzhled. V neposlední řadě koberec lépe přilne k povrchu, což přispívá k jeho stabilitě a zvyšuje komfort při chůzi.
Nášlapy na schody neboli schodnice plní estetický i praktický účel a nabízí tak hned několik výhod. Jednak schodům dodávají šmrnc, přičemž můžete vybírat z mnoha barev v půlkruhových i obdélníkových tvarech. Snad ještě důležitější je však jejich ochranná funkce, a to hned ve dvojím smyslu. Nejen, že chrání schody před opotřebením a prodlužují tak jejich životnost, ale zároveň chrání vás před uklouznutím, takže zvyšují bezpečnost.
Hodnocení do 15. 12. 2022 mohla být přidána i neregistrovanými uživateli. Hodnocení od 16. 12. 2022 jsou ověřená, přidaná pouze registrovanými uživateli a není do nich správcem jakkoliv zasahováno.
Hodnotenie
Som úplnr spokojný.
To nám nově ukládá zákon, aby recenze byly autentické.
Srbská společnost Sintelon sídlící ve městečku Bačka Palanka je největším výrobcem koberců v jihovýchodní Evropě. Jméno Sintelon je na trhu již více než 40 let. Za tu dobu si firma vybudovala své pevné místo mezi výrobci vlněných a polypropylenových koberců. V portfoliu se dnes nachází moderní i orientální vzory, stejně tak jako oblíbené dlouhovlasé koberce shaggy. Výrobce je hrdým majitelem mnoha světových ocenění a certifikátů kvality a mezi zákazníky z celého světa je oblíben pro své jasné a živé barvy a originální vzory. Katalog Sintelon v PDF (vše dovezeme do 4-6 týdnů)
Webové stránky výrobce Sintelon. Zobrazit nabídku Sintelon koberců.
Zobrazit všechny produkty od výrobce Sintelon koberce149 Kč
99 Kč
249 Kč
189 Kč
699 Kč
89 Kč
|
![]() Pavla Tvrdíková
Profesionální designérkaZnáte z TV Prima (Mistři dílny) Více o Pavle |
Motto designérky Pavly, které nese i název jejího ateliéru, je jednoduché a všeříkající: "Bydlím hezky". Za spolupráci s Pavlou jsme rádi nejen protože je velice šikovná s úžasnou intuicí, ale ráda také používá elegantní vintage prvky. Pokud preferujete telefonickou konzultaci, bude se Vám ráda věnovat naše zákaznická podpora: +420 277 000 178 |