🤗 AKCE na venkovní koberce a trávy. Zútulněte si domov se slevou až 40 %.

Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden

AKCE
 • Do celého bytu
Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden

Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden

Kvalitní vinylová podlaha, která je díky moderním výrobním procesům k nerozpoznání od skutečného dřeva a dokonale zachycuje jeho strukturu. Pevné zámky se snadno instalují, krytina je voděodolná a rozměrově stabilní. Skvěle poslouží v komerčních prostorech i v domácnosti a položit ji můžete i na podlahové topení či do koupelny. K produktu se hodí Soklová lišta EF systém Golden 2,4m.   Více informací

Více informací

Možné důvody proč tento produkt již nelze koupit:

 • Výroba již byla ukončena výrobcem
  V tomto případě bohužel není jiná možnost, než si vybrat nějaký náhradní produkt.
 • Jednalo se o slevovou akci a došlo k vyprodání.
  V tomto případě by produkt v názvu měl mít uvedeno "AKCE" a je pravděpodobné, že ho stále lze koupit, ale již ne v takové slevě. Zkuste jméno produktu zadat do vyhledávání, a měl by se najít.
 • Jedná se o dočasný, ale spíše delší výpadek ve výrobě.
  V tomto případě bude produkt opět naskladněn, ale pravděpodobně až v horizontu týdnů až měsíců. Tato varianta je ale spíše nepravděpodobná – děje se to pouze u minima produktů.

Zeptejte se nás na chatu na doporučení nebo alternativy.
Zlatá střední cesta
Egibi Značka:
Egibi
Doprava zdarma
do ČR a SR na všechny objednávky
Vrácení zdarma včetně dopravy
Nevyhovuje barva? Zboží můžete bezdůvodně vrátit až do roka od odeslání.
Záruka na 3 roky zdarma
Našim produktům plně věříme a tady je důkaz.
Garance nejnižší ceny
Pokud do 60 dnů od nákupu uvidíte zakoupené zboží na našem webu levněji, vrátíme Vám rozdíl.
Další ALL INCLUSIVE výhody ZDARMA

Aladin by se pro Vás doslova rozkrájel:

 • Koberce na míru v libovolném rozměru
 • Zdarma vizualizace ve Vaší místnosti
 • Bytový rádce + inspirační koutek
 • Slevy na další nákup
 • Za koberec můžete zaplatit až si ho vyzkoušíte
 • Prvotřídní zákaznická podpora
 • Příslušenství

  • Záruka na 5 let Využívejte tento produkt bez starostí po dlouhou dobu za symbolický příplatek.

   99 Kč

  • Odlamovací nůž Přidejte nůž, abyste mohli krytinu snadno oříznout a pasovala Vám ke stěně.

   79 Kč

  • Profi čistič na podlahy Dr. Schutz PU Přidejte specializovaný čistič na podlahy (i ty s PUR vrstvou), aby Vaše podlaha byla stále jako nová.

   198 Kč

  • ALADINOVA podložka pod kolečkovou židli na... Přáli jste si ji, tak tady ji máte! Tuhle luxusní podložku pod kolečkovou židli vyrobily zlaté české  , a to z přibližně 60 PET lahví, které Aladin posbíral, když si poletoval na koberci. Skvěle si rozumí s hladkou podlahou (varianta bez nopů), takže ji můžete mít skutečně v každé místnosti. Více praktických informací najdete níže. 

   950 Kč

  • Soklová lišta EF systém Golden 2,4m Soklová lišta EF systém dekoru Golden je navržena tak, aby perfektně zapadla ke stejnojmennému dekoru vinylové podlahy klikové Canadian Design Golden. Lišta je vyrobena z tvrdého a odolného plastu. Soklová lišta je určena k zakrytí prostoru mezi podlahou a stěnou, aby vytvořila esteticky příjemný a dokončený vzhled interiéru. Rozměr lišty 50x12mm, délky 2,4m.

   Jagerndorf

   429 Kč

  • Podlahový přechodový profil Multi Golden 1,2m Podlahový přechodový profil Multi SPD RIGID Golden EF systém od značky Canadian Design zajistí dokonalý estetický přechod mezi podlahou stejného vzoru a podlahou jiného typu. Už není třeba vytvářet nevzhledný přechod jiného materiálu, vzoru, barvy či jiného designu. Přechodové profily SPC RIGID od Egibi Floors jsou navrženy tak, aby odpovídali kvalitě a výkonu podlahy. Bude mít podobnou odolnost vůči opotřebení, vlhkosti a dalším fyzickým vlivům jako Egibi podlaha. To zajišťuje, že přechodové profily budou spolehlivě plnit svou funkci a poskytnou dlouhotrvající estetický vzhled. Profil má mírný oblouk, který zajistí napojení podlah v různých výškách až do rozdílu 7mm. Instalace je jednoduchá pomocí lepidla. Délka profilu je 1,2m a šířka 40mm.

   319 Kč

  • Schodišťový profil Golden 1,2m Schodišťový profil Golden SPC RIGID od značky Egibi Floors je designově navrženy, aby vzhledově seděli ke stejnojmenné podlahové vinylové podlaze Canadian Design. Schodišťový profil vytváří přirozený přechod mezi podlahou a schodem. Profil slouží k zakrytí a ochraně přední schodové hrany. Profil je vyrobený z kvalitního a pevného materiálu, který má velmi podobné vlastnosti jako samotná vinylová podlahová krytina, to zajistí pevnost a stálost. Délka profilu je 1,2m / hloubka 50mm a výška hrany 26mm.

   429 Kč

  • Schodišťový stupeň Golden 1,2m Schodnicový stupeň Golden SPC RIGID od značky Egibi Floors je designově navržen, aby vzhledově seděl ke stejnojmenné podlahové vinylové podlaze Canadian Design. Tento schodový prvek vytváří dokonalý přechod mezi podlahou a schody. Tento stupeň slouží k zakrytí a ochraně přední hrany schodů. Schodnicový stupeň je vyroben z tvrdého plastu, který je odolný vůči opotřebení a vlhkosti. Správně vybraný schodnicový stupeň SPC RIGID ve stejném dekoru podlahy zajistí nejen estetický, ale také bezpečný a trvanlivý prvek ve vašem schodišti. Délka stupně je 1,2m / hloubka 115mm a výška hrany 25mm.

   859 Kč

  Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden
  Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden Vinylová podlaha kliková Canadian Design Golden


  Popis produktu

  Vinylová podlaha CANADIAN DESIGN je certifikovaná a zdravotně nezávadná podlahová krytina vyrobená z několika vrstev odolného materiálu. Nejspodnější vrstvu tvoří integrovaná podložka, na kterou navazuje vyrovnávací vrstva a odolné minerální jádro. Tuhé jádro, díky kterému podlahy nesou označení SPC RIGID, zvyšuje celkovou kvalitu a trvanlivost podlahy a zároveň snižuje nároky kladené na podklad. Dekorativní vrstva vypadá extrémně přirozeně a je k nerozeznání od dřevěného prkna. Nejsvrchnější je ochranná vrstva zvyšující odolnost a zajišťující snadnou údržbu. Jedná se o zámkové vinyly vhodné na podlahové vytápění, které jsou 100% voděodolné, neobsahují škodlivé látky a mají pevné zámky 2G Välinge. Dále jsou trvanlivé a stabilní, protiskluzové, mají skvělé akustické vlastnosti a na dotek jsou teplé. Další výhodou je snadná pokládka - můžete je položit na jakýkoli běžný povrch, jako je beton nebo keramická dlažba. Povrch však musí být předem dobře připraven - měl by být pečlivě vyčištěn a vyrovnán. Díky mnoha kvalitním vlastnostem a skvělým parametrům je vinyl CANADIAN DESIGN senzační volbou do domácností včetně zatěžovanějších místností, koupelen či kuchyní. Obstojí ale i v komerčních prostorech se střední zátěží. Unikátní dřevěné dekory jsou inspirovány kanadskou přírodou.

  Typ produktu Vinylová podlaha

  Vinylová podlaha je díky svým praktickým vlastnostem oblíbeným a všestranným řešením do celých interiérů. Vyrábí se z voděodolného vinylu, a proto najde uplatnění nejen v obytných místnostech, ale také v koupelnách, kuchyních nebo jiných prostorách náchylných na vlhkost. Dalšími výhodami je snadná údržba či komfortní došlap. Pokud zvolíte vinyl s vyšší třídou zátěže, můžete ho položit i do komerčních nebo průmyslových interiérů. Aladinova nabídka vinylových podlah obsahuje lepené (levnější) i klikové vinyly (snazší na instalaci) v široké škále dekorů.

  Speciální vlastnosti Vhodný pro podlahové topení

  Tato podlahová krytina má ráda, když je jí teplíčko, a proto ji můžete bez obav položit na podlahové topení. Tak bude teplo vám i jí a všichni budou spokojení. Pokud vybíráte vinylovou podlahu, mějte prosím na paměti, že podlahové vytápění nesmí přesahovat 27 °C, aby platila záruka.

  Speciální vlastnosti Vhodné pod kolečkovou židli

  Rádi byste si tento koberec dali do pracovny, ale máte kolečkovou židli? Nevadí, tento krasavec si s ní perfektně rozumí, aniž byste přes něj museli dát ochrannou podložku. Jedná se o odolný kousek, který je vhodný i pod kolečkovou židli, ať už na ní pracujete nebo zažíváte dobrodružství počítačové hry.

  Další vlastnosti Snadná údržba

  Pokud chcete vaší domácnosti dodat šmrnc novou podlahovou krytinou, ale zároveň je u vás neustálý frmol způsobený pohybem mnoha rukou, nohou či tlapek, tento produkt je pro vás ideální volbou. Jeho předností je totiž snadná údržba. Nemusíte se proto obávat položit ho i tam, kde se často objevují drobečky nebo padá hodně chlupů.

  Třída kvality Zlatá střední cesta

  Tento produkt nabízí velmi dobrou bilanci ceny a kvality. K výrobě byly použity kvalitnější materiály. Díky tomu je u tohoto výrobku posílená jeho životnost. Výrobek byl navržen profesionály s důrazem na dobře vypadající a nezaměnitelný design při zachování praktičnosti a snadné údržby výrobku. Přes to všechno se cenu podařilo udržet v rozumných mezích.


  Produkt bude standardně zabalen tak, že bude stočen na kratší stranu, aby zabíral méně místa.

  Ke stažení

  Recenze

  Recenze produktu

  Hodnocení do 15. 12. 2022 mohla být přidána i neregistrovanými uživateli. Hodnocení od 16. 12. 2022 jsou ověřená, přidaná pouze registrovanými uživateli a nejsou moderovaná.


  Pro přidání recenze se prosím přihlaste

  To nám nově ukládá zákon, aby recenze byly autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci Egibi:

  Egibi

  Zhlédněte interaktivní katalog výrobce Egibi  Společnost Egibi na českém a slovenském trhu zastupuje významné evropské i světové výrobce v oblasti stavebnictví. Mají dlouholeté zkušenosti, a proto jsou schopni obchodním partnerům dlouhodobě zajišťovat odborné poradenství na komplexní sortiment. Mimo kvalitu a širokou nabídku zboží dbají také na ekologii. Všichni výrobci, se kterými spolupracují, musí při výrobě dodržovat ekologické normy nebo používat ekologické suroviny pro výrobu. Například všichni jejich dodavatelé produktů ze dřeva musí splňovat certifikaci FSC. Tento mezinárodní certifikát zákazníkům zaručuje, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.

  Zobrazit všechny produkty od výrobce Egibi

  Parametry

  Tip: Všechny základní pojmy a jejich vysvětlení naleznete v našem slovníku koberců a podlah.

  Obsah balení (m2) 1,77 m2
  Rozměry lamel 180 x 1230 mm
  Počet lamel v balení 8
  Integrovaná podložka (vinyl) Ano, obsažena
  Typ dílců Klikový se zámky
  Zátěžová třída 23 - domácnost, vysoká zátěž
  33 - komerční prostory, vysoká zátěž
  Nášlapná vrstva 0,3 mm
  Třída hořlavosti (reakce na oheň) Bfl - pouze omezené šíření požáru
  Materiál Syntetický (umělý)
  Specifikace materiálu SPC RIGID
  Celková výška 5 mm
  Celková váha 8500 g/m2
  Využití Vnitřní
  Speciální vlastnosti Vhodný pro podlahové topení
  Vhodné pod kolečkovou židli
  Další vlastnosti Snadná údržba
  Určení dle místnosti Obývací pokoj
  Kuchyně
  Ložnice
  Dětský pokoj
  Chodba / Předsíň
  Kancelář
  Komerční prostory
  Koupelna
  Typ dřevěného dekoru Dub
  Třída kvality Zlatá střední cesta
  Dekor Dřevo
  Značka Egibi
  Záruka 3 roky (prodloužená zdarma)
  Možnost vzorků Vzorek k poslání zdarma
  Vzorek na prodejně Praha
  Doprava Doprava zdarma k Vám i zpět
  Typ produktu Vinylová podlaha
  Barva Hnědá
  Specifikace barvy Světle hnědá
  V-spára není
  Aladinův tip
  Co na to říká expert Aladin?
  Tuhé jádro zvyšuje kvalitu a trvanlivost.

  Máte k produktu dotaz?

  Ptejte se, jsme rádi k dispozici :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznický blahotvůrce,
  Aladinův pomocník
  +420 277 000 178
  Po - Pá: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položit dotaz k produktu
  Otevře chat (přes celou obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

  Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec nebo podlahu přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správnou podlahovou krytinu z hlediska funkčnosti, ale také doporučí ten správný design koberce či dekor podlahy dle posledních bytových trendů.
  Přidat více příloh Přidat další obrázek

  Přiložení obrázku není povinné, ale pro získání lepší představy to určitě doporučujeme.


  Uveďte ideálně místnost, do které koberec vybíráte, zda se jedná o kusový koberec, metrážový nebo podlahu, preferenci barvy a přibližný rozměr. Vše ostatní již nechte na naší designérce.


  Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

  Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
  designer@mujkoberec.cz


  Pavla Tvrdíková
  Profesionální designérka
  Znáte z TV Prima (Mistři dílny)
  Více o Pavle

  Pokud preferujete telefonickou konzultaci, bude se Vám ráda věnovat naše zákaznická podpora: +420 277 000 178


  Ostatní výrobky ve stejné kategorii: Canadian Design vinyl (5)