🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Uložit

Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto

AKCE
 • Do celého bytu
Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto

Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto

Světle šedá vinylová podlaha se díky své neutrální barvě hodí do každého interiéru. Položit ji můžete v domácnosti včetně zatěžovanějších a vlhkých prostor, protože má pevné jádro, ochrannou vrstvu a je voděodolná. Také je kompatibilní s podlahovým topením a kolečkovou židlí, takže najde uplatnění i v pracovně či kanceláři. K produktu se hodí Soklová lišta EF systém Toronto 2,4m.   Více informací
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava i vrácení ZDARMA do ČR a SR
Možnosti dopravy a platby

Více informací

Není nahraná příloha.

Pro rohožku s potiskem doporučujeme rovnou nahrát předlohu pro vytisknutí (na této stránce je potřeba vybrat soubor a následně stisknout tlačítko \"Uložit\"). Pokud ji nemáte hned u sebe k dispozici, je možné ji poslat i dodatečně do mailu.

Jak změřit místnost? V případě, že máte místnost nepravidelného tvaru (např. tvaru L), můžete si spočíst počet metrů čtverečních, které zadáte níže. Klikněte pro ukázku.
m2
(celkem m2)

Vybrali jsme lištu, která se barevně hodí k této podlaze. Lišta slouží k estetickému zakončení podlahy u zdi, obsahuje kanálek, kterým lze protáhnout kabely.
Pro pokládku potřebujete
Připravili jsme pro Vás doplňky, které se můžou hodit pro správnou instalaci podlahy.
Pro Váš rozměr místnosti doporučujeme celkem 1x 4kg lepidla.

1 499 Kč / 1 kus původní cena Výše slevy se počítá z nejnižší prodejní ceny za posledních 30 dnů nebo z ceny před zahájením slevové akce, kde se sleva kontinuálně navyšovala a zároveň neměla stejnou výši po dobu více jak 30 dnů.
Původní (referenční) cena: 1 499 Kč

  -15 %

Výhodná cena !
1 274 Kč bez kódu s DPH
1 274 Kč s kódem
1 053 Kč bez DPH

Ani Aladin neumí nařezat koberec s nulovými rozměry. Prosíme, zadejte všechny rozměry větší než 0 :)

Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159), doporučujeme připočítat rezervu 5-10 cm. Při objednání kusů z různých šíří role může mít každá role jiný barevný odstín.
Zlatá střední cesta
Egibi Značka:
Egibi
Doprava zdarma
do ČR a SR na všechny objednávky
Vrácení zdarma včetně dopravy
Nevyhovuje barva? Zboží můžete bezdůvodně vrátit až do roka od odeslání.
Záruka na 3 roky zdarma
Našim produktům plně věříme a tady je důkaz.
Garance nejnižší ceny
Pokud do 60 dnů od nákupu uvidíte zakoupené zboží na našem webu levněji, vrátíme Vám rozdíl.
Další ALL INCLUSIVE výhody ZDARMA

Aladin by se pro Vás doslova rozkrájel:

 • Koberce na míru v libovolném rozměru
 • Zdarma vizualizace ve Vaší místnosti
 • Bytový rádce + inspirační koutek
 • Slevy na další nákup
 • Za koberec můžete zaplatit až si ho vyzkoušíte
 • Prvotřídní zákaznická podpora
 • Příslušenství

  • Záruka na 5 let Využívejte tento produkt bez starostí po dlouhou dobu za symbolický příplatek.

   99 Kč

  • Odlamovací nůž Přidejte nůž, abyste mohli krytinu snadno oříznout a pasovala Vám ke stěně.

   79 Kč

  • Profi čistič na podlahy Dr. Schutz PU Přidejte specializovaný čistič na podlahy (i ty s PUR vrstvou), aby Vaše podlaha byla stále jako nová.

   198 Kč

  • ALADINOVA podložka pod kolečkovou židli na... Přáli jste si ji, tak tady ji máte! Tuhle luxusní podložku pod kolečkovou židli vyrobily zlaté české  , a to z přibližně 60 PET lahví, které Aladin posbíral, když si poletoval na koberci. Skvěle si rozumí s hladkou podlahou (varianta bez nopů), takže ji můžete mít skutečně v každé místnosti. Více praktických informací najdete níže. 

   950 Kč

  • Schodová vinylová hrana Toronto 120x12,5x5... Schodová vinylová hrana perfektně zakryje hranu schodu a vytvoří dokonalý vzhled dřevěného prkna. Schodová vinylová hrana Toronto svým dekorem perfektně zapadne ke stejnojmennému dekoru vinylové podlahy klikové Canadian Design Toronto. Imitace krásné dřevěné podlahy ve světle šedé barvě. Hrana má stejné vlastnosti jaké samotné vinylové lamely. Je zcela voděodolná a odolná na vysokou zátěž, to zaručí stálost a využití v namáhaných domácnostech a v komerčních prostorech. Jednoduchá instalace pomocí klikových zámků, zaručí jednoduchou montáž a efektivní spojení. Součástí balení je schodová vinylová hrana 120x12,5x5,5cm a soklová lišta 120x4cm.

   979 Kč

  • Soklová lišta EF systém Toronto 2,4m Soklová lišta EF systém dekoru Toronto je navržena tak, aby perfektně zapadla ke stejnojmennému dekoru vinylové podlahy klikové Canadian Design Toronto. Lišta je vyrobena z tvrdého a odolného plastu. Soklová lišta je určena k zakrytí prostoru mezi podlahou a stěnou, aby vytvořila esteticky příjemný a dokončený vzhled interiéru. Rozměr lišty 50x12mm, délky 2,4m.

   429 Kč

  • Podlahová přechodová lišta Multi Toronto 1,2m Podlahová přechodová lišta Multi SPD RIGID Toronto EF systém od značky Canadian Design zajistí dokonalý estetický přechod mezi podlahou stejného vzoru a podlahou jiného typu. Už není třeba vytvářet nevzhledný přechod jiného materiálu, vzoru, barvy či jiného designu. Přechodové lišty SPC RIGID od Egibi Floors jsou navrženy tak, aby odpovídali kvalitě a výkonu podlahy. Bude mít podobnou odolnost vůči opotřebení, vlhkosti a dalším fyzickým vlivům jako Egibi podlaha. To zajišťuje, že přechodové lišty budou spolehlivě plnit svou funkci a poskytnou dlouhotrvající estetický vzhled. Lišta má mírný oblouk, který zajistí napojení podlah v různých výškách až do rozdílu 7mm. Instalace je jednoduchá pomocí lepidla. Délka profilu je 1,2m a šířka 40mm.

   319 Kč

  • Podlahová přechodová lišta T-LINE Toronto ... Podlahová přechodová lišta T-LINE Toronto SPC RIGID v šedé barvě od značky Egibi Floors je vyrobený ve stejném dekoru jako podlahy Canadian Design. To zajistí estetický a plynulý přechod mezi podlahou Canadian Design a jinou podlahovou krytinou. Je vyrobená z tvrdého vinylu SPC (Stone Plastic Composite), to zajistí stálost a pevnost. Tento typ přechodové lišty má rovnou horní plochu a používá se na propojení dvou stejně vysokých podlahových krytin. Instalace je jednoduchá pomocí lepidla. Délka profilu je 1,2m a šířka 35mm.

   299 Kč

  • Schodišťový profil Toronto 1,2m Schodišťový profil Toronto SPC RIGID od značky Egibi Floors je designově navrženy, aby vzhledově seděli ke stejnojmenné podlahové vinylové podlaze Canadian Design. Schodišťový profil vytváří přirozený přechod mezi podlahou a schodem. Profil slouží k zakrytí a ochraně přední schodové hrany. Profil je vyrobený z kvalitního a pevného materiálu, který má velmi podobné vlastnosti jako samotná vinylová podlahová krytina, to zajistí pevnost a stálost. Délka profilu je 1,2m / hloubka 50mm a výška hrany 26mm.

   429 Kč

  • Schodišťový stupeň Toronto 1,2m Schodnicový stupeň Toronto SPC RIGID od značky Egibi Floors je designově navržen, aby vzhledově seděl ke stejnojmenné podlahové vinylové podlaze Canadian Design. Tento schodový prvek vytváří dokonalý přechod mezi podlahou a schody. Tento stupeň slouží k zakrytí a ochraně přední hrany schodů. Schodnicový stupeň je vyroben z tvrdého plastu, který je odolný vůči opotřebení a vlhkosti. Správně vybraný schodnicový stupeň SPC RIGID ve stejném dekoru podlahy zajistí nejen estetický, ale také bezpečný a trvanlivý prvek ve vašem schodišti. Délka stupně je 1,2m / hloubka 115mm a výška hrany 25mm.

   859 Kč

  Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto
  Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto Vinylová podlaha kliková Canadian Design Toronto


  Popis produktu

  Vinylová podlaha CANADIAN DESIGN je certifikovaná a zdravotně nezávadná podlahová krytina vyrobená z několika vrstev odolného materiálu. Nejspodnější vrstvu tvoří integrovaná podložka, na kterou navazuje vyrovnávací vrstva a odolné minerální jádro. Tuhé jádro, díky kterému podlahy nesou označení SPC RIGID, zvyšuje celkovou kvalitu a trvanlivost podlahy a zároveň snižuje nároky kladené na podklad. Dekorativní vrstva vypadá extrémně přirozeně a je k nerozeznání od dřevěného prkna. Nejsvrchnější je ochranná vrstva zvyšující odolnost a zajišťující snadnou údržbu. Jedná se o zámkové vinyly vhodné na podlahové vytápění, které jsou 100% voděodolné, neobsahují škodlivé látky a mají pevné zámky 2G Välinge. Dále jsou trvanlivé a stabilní, protiskluzové, mají skvělé akustické vlastnosti a na dotek jsou teplé. Další výhodou je snadná pokládka - můžete je položit na jakýkoli běžný povrch, jako je beton nebo keramická dlažba. Povrch však musí být předem dobře připraven - měl by být pečlivě vyčištěn a vyrovnán. Díky mnoha kvalitním vlastnostem a skvělým parametrům je vinyl CANADIAN DESIGN senzační volbou do domácností včetně zatěžovanějších místností, koupelen či kuchyní. Obstojí ale i v komerčních prostorech se střední zátěží. Unikátní dřevěné dekory jsou inspirovány kanadskou přírodou.

  Typ produktu Vinylová podlaha

  Vinylová podlaha je díky svým praktickým vlastnostem oblíbeným a všestranným řešením do celých interiérů. Vyrábí se z voděodolného vinylu, a proto najde uplatnění nejen v obytných místnostech, ale také v koupelnách, kuchyních nebo jiných prostorách náchylných na vlhkost. Dalšími výhodami je snadná údržba či komfortní došlap. Pokud zvolíte vinyl s vyšší třídou zátěže, můžete ho položit i do komerčních nebo průmyslových interiérů. Aladinova nabídka vinylových podlah obsahuje lepené (levnější) i klikové vinyly (snazší na instalaci) v široké škále dekorů.

  Speciální vlastnosti Vhodný pro podlahové topení

  Tato podlahová krytina má ráda, když je jí teplíčko, a proto ji můžete bez obav položit na podlahové topení. Tak bude teplo vám i jí a všichni budou spokojení. Pokud vybíráte vinylovou podlahu, mějte prosím na paměti, že podlahové vytápění nesmí přesahovat 27 °C, aby platila záruka.

  Speciální vlastnosti Vhodné pod kolečkovou židli

  Rádi byste si tento koberec dali do pracovny, ale máte kolečkovou židli? Nevadí, tento krasavec si s ní perfektně rozumí, aniž byste přes něj museli dát ochrannou podložku. Jedná se o odolný kousek, který je vhodný i pod kolečkovou židli, ať už na ní pracujete nebo zažíváte dobrodružství počítačové hry.

  Další vlastnosti Snadná údržba

  Pokud chcete vaší domácnosti dodat šmrnc novou podlahovou krytinou, ale zároveň je u vás neustálý frmol způsobený pohybem mnoha rukou, nohou či tlapek, tento produkt je pro vás ideální volbou. Jeho předností je totiž snadná údržba. Nemusíte se proto obávat položit ho i tam, kde se často objevují drobečky nebo padá hodně chlupů.

  Třída kvality Zlatá střední cesta

  Tento produkt nabízí velmi dobrou bilanci ceny a kvality. K výrobě byly použity kvalitnější materiály. Díky tomu je u tohoto výrobku posílená jeho životnost. Výrobek byl navržen profesionály s důrazem na dobře vypadající a nezaměnitelný design při zachování praktičnosti a snadné údržby výrobku. Přes to všechno se cenu podařilo udržet v rozumných mezích.

  Ke stažení

  Recenze

  Recenze produktu

  Hodnocení do 15. 12. 2022 mohla být přidána i neregistrovanými uživateli. Hodnocení od 16. 12. 2022 jsou ověřená, přidaná pouze registrovanými uživateli a nejsou moderovaná.


  Pro přidání recenze se prosím přihlaste

  To nám nově ukládá zákon, aby recenze byly autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci Egibi:

  Egibi

  Zhlédněte interaktivní katalog výrobce Egibi  Společnost Egibi na českém a slovenském trhu zastupuje významné evropské i světové výrobce v oblasti stavebnictví. Mají dlouholeté zkušenosti, a proto jsou schopni obchodním partnerům dlouhodobě zajišťovat odborné poradenství na komplexní sortiment. Mimo kvalitu a širokou nabídku zboží dbají také na ekologii. Všichni výrobci, se kterými spolupracují, musí při výrobě dodržovat ekologické normy nebo používat ekologické suroviny pro výrobu. Například všichni jejich dodavatelé produktů ze dřeva musí splňovat certifikaci FSC. Tento mezinárodní certifikát zákazníkům zaručuje, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.

  Zobrazit všechny produkty od výrobce Egibi

  Instalace (pokládka) vinylové podlahy

  Kompletní video návod jak vinyl položit:  Co musí být hotové před pokládkou?

  Ať už budeme pokládat lepený či klikový vinyl, povrch musí být absolutně rovný, soudržný a čistý. Nikdy nepokládejte vinyl na PVC podlahu ani na koberec. Tyto materiály se mohou zvlnit, a to by Vám mohlo na podlaze napáchat pěkné škody. Jediná krytina, na kterou je možné vinyl položit je vyrovnaná dlažba. Jinak je nutné vinyl položit buď na novou podlahu nebo je potřeba místnost vystěrkovat (ideální stěrka se skelným vláknem), než se vinyl začne pokládat. Před pokládkou se rovněž ujistěte, že je podlaha dokonale suchá.

  Obecné principy pokládání

  Při pokládce vinylu nikdy nepokládáme podlahu až ke stěně, ale necháme mezeru na tzv. dilatační spoje mezi podlahou a stěnou. Jedná se o mezeru o velikosti 5 až 10 mm od stěny a od všech pevných věcí v prostoru např. sloupů apod. V důsledku změn teplot a vlhkosti v místnosti se může vinylová podlaha mírně roztáhnout nebo zmenšit (spíše v jednotkách mm). Pokud by ale byla natlačená až ke stěně, neměla by se kam roztáhnout a začala by se vlnit.

  Vinyl by měl být složen minimálně 2 dny v daných místnostech pokládky, aby se aklimatizoval na podmínky v daných prostorech.

  Pokud pokládáte v místnosti s podlahovým vytápěním, topení v ideálním případě vypněte nebo ho snižte na minimální vytápěnou teplotu

   

  Umisťování vinylových dílců:
  Vinylové dílce pokládáme v řadách tak, aby spáry (mezery mezi dílci) nebyly v každé řadě na stejném místě, ale musí být od sebe minimálně 10-15 cm vzdálené: 

   

  Pokládka klikového vinylu

  Má Váš vinyl integrovanou podložku?

  Pokud ano, je to jednodušší a můžete přeskočit k nadpisu "Pokládka vinylu". Tuto informaci by měl vždy uvádět výrobce u zakoupeného vinylu.

  Instalace podložky pod vinylové dílce

  Klikový vinyl, který nemá integrovanou podložku určitě není možné položit bez vinylové podložky - bylo by zde vysoké riziko, že podlaha správně nepřilne.

  Na podklad se položí podložka tloušťky 1 - 2 mm. Použijte podložku doporučenou prodejcem přímo ke konkrétnímu vinylu. Jako podložku pod vinyl není možné použít Mirelon, který je určen pro jiné typy podlah.

  Podložka pod vinyl se pokládá na volno (nelepí se ani k podlaze ani k vinylu). Ve spojích se nepřekrývá, pouze doráží k sobě a např. papírovou páskou se slepí, aby mezi jednotlivými pruhy podložky nevznikly spáry a podložka byla souvislá po celé ploše podlahy.   

  Pokládka vinylu

  První řadu vinylových lamel doporučujeme srovnat po délce místnosti do milimetru, aby se nám neukázaly spáry. Poslední lamelu v této řadě je potřeba zarovnat ke stěně, a tudíž s největší pravděpodobností ji zkrátit. To provedeme tak, že jí svrchu (= z pohledové části) nařízneme nožem a pak jí zlomíme. Lamela by se měla krásně zlomit v naříznuté části.

  Pokládka vinylu do zámků se dělá po jednotlivých pruzích, aby zámky do sebe souvisle nacvakly. Takto opakujeme stále dokola, dokud nemáme položenou požadovanou plochu.

   

    


  Jak vybrat vinylovou podlahu?

  Kromě vzhledu se budete rozhodovat dle parametrů jednotlivých druhů vinylových podlah:


  Zátěžová třída
  Označuje ji dvojice čísel, z nichž to první odpovídá konkrétnímu prostoru, kde bude podlaha umístěna. Číslo 2 je pro bytové prostory, číslo 3 pro prostory komerční a číslo 4 naznačuje, že krytina je určena pro průmyslové objekty. Druhé číslo určuje odolnost vůči zátěži. Např. podlaha s označením 21, bude vhodná např. do ložnice, tedy místnosti, která nepodléhá velké zátěži.

  Materiál základové desky
  Materiálů, které fungují jako nosná vrstva je velké množství. Obecně lze říci, že těžší materiály jsou odolnější. Aktuálně se jeví jako nejvhodnější vinylové podlahy s rigidním jádrem, u kterého oceníte hlavně lepší tvarovou stálost pod vlivem teplotních změn a pevnější zámky.

  Tloušťka podlahy
  Platí pravidlo, že s nižší tloušťkou výrazně klesá také kvalita. Podlahy s nižší tloušťkou nemívají tak pevné zámkové spoje a také se více projeví nerovnosti podkladu. Dalším podstatným kritériem je také tloušťka nášlapné vrstvy. Opět platí, že čím větší tloušťka nášlapné vrstvy, tím je podlaha odolnější.

  Struktura povrchu
  Povrch by neměl být úplně hladký a ani ne moc hrubý. Pokud si potrpíte na kvalitu, vyžadujte podlahy s registrovaným embossem – povrch s touto technologií je např. nerozeznatelný od povrchu skutečného dřeva.

  Vhodnost pro vytápěnou podlahu
  Pokud máte podlahové vytápění, je nutné zvolit podlahu, která je k tomu určená.


  Parametry

  Tip: Všechny základní pojmy a jejich vysvětlení naleznete v našem slovníku koberců a podlah.

  Barva Bílá
  Specifikace barvy Krémově bílá
  Obsah balení (m2) 1,77 m2
  Nášlapná vrstva 0,3 mm
  Zátěžová třída 23 - domácnost, vysoká zátěž
  33 - komerční prostory, vysoká zátěž
  Rozměry lamel 180 x 1230 mm
  Počet lamel v balení 8
  Integrovaná podložka (vinyl) Ano, obsažena
  Typ dílců Klikový se zámky
  Třída hořlavosti (reakce na oheň) Bfl - pouze omezené šíření požáru
  Materiál Syntetický (umělý)
  Specifikace materiálu SPC RIGID
  Celková výška 5 mm
  Celková váha 8500 g/m2
  Využití Vnitřní
  Speciální vlastnosti Vhodný pro podlahové topení
  Vhodné pod kolečkovou židli
  Další vlastnosti Snadná údržba
  Určení dle místnosti Obývací pokoj
  Kuchyně
  Ložnice
  Dětský pokoj
  Chodba / Předsíň
  Kancelář
  Komerční prostory
  Koupelna
  Typ dřevěného dekoru Dub šedý
  Třída kvality Zlatá střední cesta
  Dekor Dřevo
  Značka Egibi
  Záruka 3 roky (prodloužená zdarma)
  Možnost vzorků Vzorek k poslání zdarma
  Vzorek na prodejně Praha
  Doprava Doprava zdarma k Vám i zpět
  Typ produktu Vinylová podlaha
  V-spára není
  Aladinův tip
  Co na to říká expert Aladin?
  Světle šedý vinyl se hodí i do tmavších interiérů.

  Máte k produktu dotaz?

  Ptejte se, jsme rádi k dispozici :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznický blahotvůrce,
  Aladinův pomocník
  +420 277 000 178
  Po - Pá: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položit dotaz k produktu
  Otevře chat (přes celou obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

  Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec nebo podlahu přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správnou podlahovou krytinu z hlediska funkčnosti, ale také doporučí ten správný design koberce či dekor podlahy dle posledních bytových trendů.
  Přidat více příloh Přidat další obrázek

  Přiložení obrázku není povinné, ale pro získání lepší představy to určitě doporučujeme.


  Uveďte ideálně místnost, do které koberec vybíráte, zda se jedná o kusový koberec, metrážový nebo podlahu, preferenci barvy a přibližný rozměr. Vše ostatní již nechte na naší designérce.


  Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

  Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
  designer@mujkoberec.cz


  Pavla Tvrdíková
  Profesionální designérka
  Znáte z TV Prima (Mistři dílny)
  Více o Pavle

  Pokud preferujete telefonickou konzultaci, bude se Vám ráda věnovat naše zákaznická podpora: +420 277 000 178


  Ostatní výrobky ve stejné kategorii: Canadian Design vinyl (12)