💣 BLACK FRIDAY! Kód: BF2023 zvýší slevu o 15% na kusové koberce a další.

Uložit

PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95

 • Nejlepší zvuková izolace
 • Vyrovnává nerovnosti
PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95

PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95

Světlá podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 v šedé betonové barvě do moderního interiéru. Logitex Ultimate 55 přináší odolnou a velmi stálou podlahu, která najde uplatnění v celé domácnosti, ale též i ve středně namáhavých komerčních a průmyslových prostorách. Není vůbec se bát poškrábání například kolečkovou kancelářskou židlí a nebo proražení nábytkem. O stálost a odolnost povrchu ručí povrchová úprava HyperGuard+ Podlahová krytina má novou vícevrstevnou strukturu se skelným vláknem a textilním podkladem, to propůjčuje krytině dobrou akustickou izolaci 19dB. Tato nová vícevrstvá struktura usnadňuje pokládku, není nutnost celoplošné podlepení, to sníží náklady a čas na položení. Struktura krytiny je velmi stálá, odolná a nedochází k nevytváření nevzhledných prohlubní z důvodu nerovnosti podkladové podlahy. To umožní položení například i na stávající dlažbu bez nutnosti jejího odstranění. Logitex podlahu lze položit i na podlahové topení, u které se doporučuje nepřesáhnout hodnotu 27°C. Celá podlaha je vyrobena z recyklovaného materiálu. K produktu se hodí Lišta PVC obvodová SLK50 W436 Šedá   Více informací
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava ZDARMA do ČR a SR
Řezaný produkt nelze bezdůvodně vrátit
Možnosti dopravy

Více informací

cm
Použijte rozpětí: 0.00 - 2200.00
cm
Použijte rozpětí: 0.00 - 2200.00
Vybrali jsme lištu, která se barevně hodí k této podlaze. Lišta slouží k estetickému zakončení podlahy u zdi, obsahuje kanálek, kterým lze protáhnout kabely.

Výhodná cena ! 589 Kč s DPH

487 Kč bez DPH

Ani Aladin neumí nařezat koberec s nulovými rozměry. Prosíme, zadejte všechny rozměry větší než 0 :)

* Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159). Do rozměru doporučujeme započítat celkovou rezervu 5-10 cm. Pozor: Pokud objednáváte více kusů z různých šíří role, každá šíře role může mít jiný barevný odstín.
Pro náročné
IVC Commercial Značka:
IVC Commercial
Doprava zdarma
do ČR a SR na všechny objednávky
Záruka na 3 roky zdarma
Našim produktům plně věříme a tady je důkaz.
Garance nejnižší ceny
Pokud do 60 dnů od nákupu uvidíte zakoupené zboží na našem webu levněji, vrátíme Vám rozdíl.
99% spokojenost
na základě recenzí z Google
Další ALL INCLUSIVE výhody ZDARMA

Aladin by se pro Vás doslova rozkrájel:

 • Koberce na míru v libovolném rozměru
 • Zdarma vizualizace ve Vaší místnosti
 • Bytový rádce + inspirační koutek
 • Slevy na další nákup
 • Za koberec můžete zaplatit až si ho vyzkoušíte
 • Příslušenství

  PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95
  PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95 PVC podlaha Logitex Ultimate 55 Sting T95


  Video

  Klikněte na miniaturu a načtěte video

  Popis produktu

  PVC Logitex Ultimate 55 patří k velmi kvalitním a odolným PVC podlahových krytinám. Podlahová krytina má novou vícevrstevnou strukturu se skelným vláknem a textilním podkladem, to propůjčuje krytině dobrou akustickou izolaci 19dB. Tato nová vícevrstvá struktura usnadňuje pokládku a sníží náklady na položení. Struktura krytiny je velmi stálá, odolná a nedochází k nevytváření nevzhledných prohlubní z důvodu nerovnosti podkladové podlahy. To umožní položení například i na stávající dlažbu bez nutnosti jejího odstranění. Povrchová úprava HyperGuard+ dodává matný povrch a chrání podlahu před nečistotami a poškrábání. PVC podlahová krytina Logitex Ultimate 55 lze využít jak ve velmi namáhavých bytových prostorách, tak též ve středně namáhavých komerčních a průmyslových prostorách. Složení je ze 100% recyklátu. Výrobce této řady též garantuje, že veškterý odpad z výroby je recyklován a využit na další výrobu.

  Video návod: Jak si správně vybrat PVC?  Produkt bude standardně zabalen tak, že bude stočen na kratší stranu, aby zabíral méně místa.

  Ke stažení

  Recenze

  Recenze produktu

  Hodnocení do 15. 12. 2022 mohla být přidána i neregistrovanými uživateli. Hodnocení od 16. 12. 2022 jsou ověřená, přidaná pouze registrovanými uživateli a nejsou moderovaná.  Pro přidání recenze se prosím přihlaste

  To nám nově ukládá zákon, aby recenze byly autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci IVC Commercial:

  IVC Commercial

  Společnost IVC Commercial je světovým hráčem v designu a výrobě podlahových řešení. Zabývají se výrobou kobercových čtverců, LVT a heterogenních vinylových rolí, které se používají v obchodním, veřejném a soukromém prostředí. Mají 10 výrobních závodů  Evropě, Rusku a USA. Recyklované materiály využívají ve výrobě IVC Commercial, až do výše 35 až 50% z celkové hmotnosti LVT podlah. Kromě toho kobercové čtverce obsahují vysoce výkonné příze s obsahem až 40% recyklovaného polyamidu. Rovněž usilovně pracují na projektu EU Circular Flooring. Snaží se najít způsob, jak recyklovat vinylové podlahy po spotřebiteli do materiálu, který můžou použít v nových řešeních.

  Zobrazit všechny produkty od výrobce IVC Commercial

  Instalace PVC

  Instalace PVC není raketová věda a se správným vybavením ji zvládne téměř každý domácí kutil s nadšením pro věc. Preferujete-li pohodlí, můžete u Aladina poptat pokládku na klíč. Starosti s instalací tak přenecháte na našich profesionálech.
  Pokud se ale rozhodnete pustit se do toho sami, pomůžeme Vám s přípravou. V první fázi je potřeba mít skutečně rovný podklad. Ideálním řešením je kvalitní a dobře zobroušená nivelační stěrka. Každá větší nerovnost se do PVC obtiskne a bude vidět.

  Při objednávání PVC myslete na to, že ne každá stěna je stoprocentně rovná a že může být potřeba podlahu položit i pod dveře. Určitě si tak nechte rezervu na každé straně alespoň 10 cm. Na oříznutí přebývajícího kousku budete potřebovat kvalitní a ostrý nůž, kterým PVC po obvodu místnosti odříznete. Narozdíl od koberců u PVC není kvůli vzoru možné libovolně zaměňovat délku a šířku. Vzor je vždy zobrazen tak, že dřevěné lamely kopírují délku role. Pokud spojujete více kusů PVC, dejte pozor, aby vzor navazoval stejným směrem.

  Nástroje na instalaci a pokládku koberce
   

  Jak je to s lepením?

  Lepení koberce a lišt
  PVC můžete přilepit po celé ploše silným disperzním lepidlem, čímž posílíte jeho odolnost. Toto je rozhodně varianta, kterou by Vám doporučil každý podlahář a také výrobce podlah. Pokud však například pokládáte PVC v malé a málo zatěžované místnosti, můžete jej zafixovat pomocí pevné oboustranné pásky. Tu použijte podél každé stěny a také ji v několika pásech umístěte doprostřed místnosti, čímž zamezíte pohybu PVC a případnému vlnkování. Místo oboustranné pásky můžete využít i lepidlo ve spreji, které vyniká snadným použitím.

  PVC je položeno, nyní zbývá nainstalovat lišty. Nejčastěji se používají plastové lišty SLK50, které se pomocí lepidla na zeď mohou rovnou přilepit, ale v případě větších nerovností bude potřeba je přivrtat. Lišta má odnímatelnou prostřední část, do které můžete vložit kabel. Jednotlivé lišty se spojují spojkami, rohy, kouty a na jejich konce (typicky u dvěří) se instalují koncovky. Lišt máme v nabídce mnoho typů, takže snadno najdete takovou, která bude dekorem odpovídat Vašemu novému PVC.

  Nechcete se pokládkou zabývat? Rádi ji pro Vás zařídíme za Vás, podívejte se na náš poptávkový formulář.

  Uživatelské obrázky

  Sem můžete nahrát fotku půdorysu koberce.

  Popis k obrázku

  loader

  *

  Parametry

  Tip: Všechny základní pojmy a jejich vysvětlení naleznete v našem slovníku koberců a podlah.

  Typ produktu Podlaha PVC a lino
  Třída kvality Pro náročné
  Nášlapná vrstva 0,55 mm
  Zátěžová třída 23 - domácnost, vysoká zátěž
  33 - komerční prostory, vysoká zátěž
  42 - průmyslové prostory, střední zátěž
  Materiál Syntetický (umělý)
  Celková tloušťka PVC 3,2 mm
  Celková váha 2125 g/m2
  Dekor Beton
  Podklad Filc
  Barva Šedá
  Specifikace barvy Světle šedá
  Využití Vnitřní
  Šířka role (metrážní produkty) 2m
  4m
  Povrchová úprava Hladký (snadné čištění)
  Třída hořlavosti (reakce na oheň) Cfl - střední odolnost proti požáru
  Speciální vlastnosti Vhodný pro podlahové topení
  Vhodné pod kolečkovou židli
  Dobrá tepelná a zvuková izolace
  Další vlastnosti Snadná údržba
  Antistatický
  Určení dle místnosti Obývací pokoj
  Kuchyně
  Ložnice
  Dětský pokoj
  Chodba / Předsíň
  Kancelář
  Komerční prostory
  Průmyslové prostory
  Schody
  Způsob výroby Strojně dělaný
  Země původu Belgie  
  Značka IVC Commercial
  Záruka 3 roky (prodloužená zdarma)
  Doprava Doprava zdarma. Tento produkt není možné bezdůvodně vrátit
  Možnost vzorků Vzorek k poslání zdarma
  Aladinův tip
  Co na to říká expert Aladin?
  Betonový design žeru...

  Máte k produktu dotaz?

  Ptejte se, jsme rádi k dispozici :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznický blahotvůrce,
  Aladinův pomocník
  +420 277 000 178
  Po - Pá: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položit dotaz k produktu
  Otevře chat (přes celou obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Nechte si zdarma poradit od profesionální designérky

  Napište nám Vaši přibližnou představu a naše profesionální designérka Vám zdarma doporučí koberec nebo podlahu přesně pro Vaše potřeby. Nejenže navrhne správnou podlahovou krytinu z hlediska funkčnosti, ale také doporučí ten správný design koberce či dekor podlahy dle posledních bytových trendů.
  Přidat více příloh Přidat další obrázek

  Přiložení obrázku není povinné, ale pro získání lepší představy to určitě doporučujeme.


  Uveďte ideálně místnost, do které koberec vybíráte, zda se jedná o kusový koberec, metrážový nebo podlahu, preferenci barvy a přibližný rozměr. Vše ostatní již nechte na naší designérce.


  Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

  Nejste si jisti? Ptejte se designérky:
  designer@mujkoberec.cz


  Pavla Tvrdíková
  Profesionální designérka
  Znáte z TV Prima (Mistři dílny)
  Více o Pavle

  Pokud preferujete telefonickou konzultaci, bude se Vám ráda věnovat naše zákaznická podpora: +420 277 000 178


  Ostatní výrobky ve stejné kategorii: Logitex Ultimate 55 PVC (15)