🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Bytové PVC a lino

Bytové PVC a lino jsou skvělými možnostmi pro podlahové krytiny v domovech a bytových prostorách. Oba materiály nabízejí různé výhody a jsou vhodné pro různé použití v interiéru. PVC podlahy a lina jsou odolné vůči vlhkosti, skvrnám a opotřebení, což je činí ideální volbou pro kuchyně, koupelny a další frekventované oblasti domova, jsou k dispozici v různých designech, včetně dřevěných, dekorech dlažby, také dle odstínu. PVC a lina jsou snadno udržovatelné a čistí se jednoduše mopem nebo hadříkem s čisticím prostředkem. Oba materiály mají své vlastní jedinečné vlastnosti a výhody.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
248 695
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
240 produktů
Zobrazují se 40 – 78 z 240 položek
Bytové PVC a lino jsou skvělými možnostmi pro podlahové krytiny v domovech a bytových prostorách. Oba materiály nabízejí různé výhody a jsou vhodné pro různé použití v interiéru.

Bytové PVC (Polyvinylchlorid):

Odolnost: PVC podlahy jsou odolné vůči vlhkosti, skvrnám a opotřebení, což je činí ideální volbou pro kuchyně, koupelny a další frekventované oblasti domova.
Snadná údržba: PVC podlahy jsou snadno udržovatelné a čistí se jednoduše mopem nebo hadříkem s čisticím prostředkem.
Široká škála designů a odstínů: PVC podlahy jsou k dispozici v různých designech, včetně dřevěných, kameninových a obkladových vzorů, což umožňuje vytvoření vzhledu podlahy, který ladí s interiérem.

Bytové lino (Linoleum):

Ekologická volba: Lino je přírodní materiál vyrobený z přírodních surovin, jako jsou lněné oleje, pryskyřice, dřevěná moučka a jiné přírodní složky, což z něj činí ekologickou volbu.
Odolnost: Lino je odolné vůči poškrábání a opotřebení a může vydržet dlouhodobé používání, což je vhodné pro domovy s vysokým provozem.
Různorodost stylů: Lino je k dispozici v široké škále barev, vzorů a textur, včetně imitace dřeva, kamenů, dlaždic a dalších, což umožňuje vytvoření unikátního vzhledu pro Váš interiér.

Oba materiály mají své vlastní jedinečné vlastnosti a výhody, a rozhodnutí mezi nimi závisí na Vašich preferencích, potřebách a rozpočtu. Je důležité provést důkladné porovnání a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašemu domovu a životnímu stylu.

Související články z blogu:

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více
Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více