🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Bytové PVC a lino

Lino alias PVC je ideální do bytu i domu. Ocení jej domácnosti se zvířaty, dětmi nebo zahradníky, prostě se všemi, kdo se nechtějí zouvat. Nabízí mnoho designů a dekory dřeva, dlažby i betonu. Výborně se udržuje, a když pořídíte zátěžové lino, vydrží i nějaký ten čardáš. Bytové lino doporučujeme do kuchyně a do koupelny, protože perfektně odolává vlhkosti. Linoleum se dobře pokládá, a i když pořídíte to nejlevnější lino, udělá vám dobrou službu.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena
248 685
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
na stránku
221 produktů
Zobrazují se 79 – 117 z 221 položek
Bytové PVC a lino jsou skvělými možnostmi pro podlahové krytiny v domovech a bytových prostorách. Oba materiály nabízejí různé výhody a jsou vhodné pro různé použití v interiéru.

Bytové PVC (Polyvinylchlorid):

Odolnost: PVC podlahy jsou odolné vůči vlhkosti, skvrnám a opotřebení, což je činí ideální volbou pro kuchyně, koupelny a další frekventované oblasti domova.
Snadná údržba: PVC podlahy jsou snadno udržovatelné a čistí se jednoduše mopem nebo hadříkem s čisticím prostředkem.
Široká škála designů a odstínů: PVC podlahy jsou k dispozici v různých designech, včetně dřevěných, kameninových a obkladových vzorů, což umožňuje vytvoření vzhledu podlahy, který ladí s interiérem.

Bytové lino (Linoleum):

Ekologická volba: Lino je přírodní materiál vyrobený z přírodních surovin, jako jsou lněné oleje, pryskyřice, dřevěná moučka a jiné přírodní složky, což z něj činí ekologickou volbu.
Odolnost: Lino je odolné vůči poškrábání a opotřebení a může vydržet dlouhodobé používání, což je vhodné pro domovy s vysokým provozem.
Různorodost stylů: Lino je k dispozici v široké škále barev, vzorů a textur, včetně imitace dřeva, kamenů, dlaždic a dalších, což umožňuje vytvoření unikátního vzhledu pro Váš interiér.

Oba materiály mají své vlastní jedinečné vlastnosti a výhody, a rozhodnutí mezi nimi závisí na Vašich preferencích, potřebách a rozpočtu. Je důležité provést důkladné porovnání a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašemu domovu a životnímu stylu.

Související články z blogu:

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do kterých místností se hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typů podlahových krytin, ale která se hodí kam? To Vám poradíme v tomto článku.
Číst více
Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Jaký je rozdíl mezi PVC, laminátovou a vinylovou podlahou?

Hodinky nejsou holinky, vinyl není lino. Jak se neztratit v pojmech? Jak si vybrat materiál podlahové krytiny. Vinyl, lino, PVC?
Číst více
Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Vše co potřebujete vědět o PVC podlahách

Moderní PVC podlahy neboli lina, jsou vyráběny za pomoci těch nejpokročilejších technologií. Jak vybrat tu nejvhodnější?
Číst více