🔔 Podlahy a metrážové koberce v AKCI! Využijte až 36% slevu s kódem PODLAHA15.

Umělá tráva

Umělá tráva Robina Umělá tráva Camelia New Umělá tráva Botanic Umělá tráva Rosemary New Umělá tráva Princess Umělá tráva Sporting Umělá tráva Ascot Umělá tráva Wembley Umělá tráva Spring Umělá tráva Verdino Realistické umělé trávy Speciální a ekonomické umělé trávy

Umělá tráva, známá také jako syntetická tráva nebo umělý trávník, je druh podlahové krytiny, která má vzhled a texturu připomínající skutečnou trávu, ale je vyrobena z umělých materiálů, jako je polypropylen, polyetylen nebo nylon. Umělá tráva je navržena tak, aby vypadala co nejpřirozeněji, s různými odstíny zelené a vláknitou texturou, které připomínají skutečné trávy (realistické trávy). Umělý trávník se vyrábí ve formě rolí nebo dlaždic a používá se v různých prostředích, včetně zahrad, sportovních areálů, balkonů a komerčních prostor. Umělá tráva je odolná vůči počasí a UV záření.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena za m2
19 1399
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
22 produktů

Výprodej umělých trav

Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek

Na každý travní koberec dáváme 3 letou záruku. Tak jim věříme. Víme, že to jsou držáci, co si poradí takřka s čímkoli. Většina z nich snese přízemní mrazíky, takže nebudou protestovat ani v zimním období.

Trávníkové koberce a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce, řízneme vám je, aby seděly přesně na míru. Vybírat můžete ze základních verzí umělých trávníků i těch s vyšší kvalitou a delším vlasem. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás.

Travní koberce vypadají jako živé a navíc je nemusíte zalévat, sekat, provzdušňovat a hnojit. Hustota, výška vlasu i odolnost umělého trávníku je úplně na vás. Pořiďte si toho pravého elegána se zeleným ježkem a dopravou zdarma.

Travní koberec

Související články z blogu:

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod, jak správně vybrat umělou trávu.
Číst více
INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

INSPIRUJTE SE: Podívejte se na využití umělé trávy

Kde všude lze použít travní koberec? Díky snadné údržbě nabízí neomezené možnosti. Podívejte se na ukázky instalace umělé trávy.
Číst více
NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

NÁVOD: Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Číst více