🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA10. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Laminátová podlaha Floorclic 32 Emotion

Laminátová podlaha Floorclic 32 Emotion je dalším typem podlahového materiálu, který nabízí různé vlastnosti a výhody. Floorclic 32 Emotion je laminátová podlaha, která využívá pokročilý klikací systém instalace. Panely se snadno spojují dohromady pomocí mechanismu kliknutí. Tato laminátová podlaha je vhodná pro různé typy interiérů, včetně domácích prostor, obchodů a kanceláří. Je navržena tak, aby vydržela střední až vysokou úroveň provozu. Dostupná je v široké škále designů a vzorů, včetně různých dekorů dřeva, kamene a dlaždic. To umožňuje výběr podlahy, která odpovídá stylu a designu Vašeho interiéru.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Dekor
Více... Méně
Typ dílců
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Rozměry lamel
Více... Méně
Obsah balení (m2)
Více... Méně
Cena
529 530
Určení dle místnosti
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Celková výška
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
5 produktů
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Laminátová podlaha Floorclic 32 Emotion je vysoce kvalitní podlahový materiál, který nabízí několik výhod a vlastností. Floorclic 32 Emotion je laminátová podlaha, která využívá pokročilý klikací systém instalace. Tento systém umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci bez potřeby použití lepidla. Panely se snadno spojují dohromady pomocí mechanismu kliknutí. Laminátová podlaha Floorclic 32 Emotion je vhodná pro různé druhy prostor, včetně domácích interiérů, kanceláří a obchodů s mírným provozem. Je navržena tak, aby vyhovovala běžným prostředím s průměrnou zátěží. Dostupná je v široké škále designů a vzorů, včetně různých dekorů dřeva, kamene a dlaždic. To umožňuje výběr podlahy, která odpovídá stylu a designu Vašeho interiéru. Laminátová podlaha Floorclic 32 Emotion je skvělou volbou pro ty, kteří hledají odolnou, snadno udržovatelnou a esteticky přitažlivou podlahovou krytinu pro své interiéry.

Související články z blogu:

Jak vybrat laminátovou podlahu

Jak vybrat laminátovou podlahu

Jak vybrat plovoucí podlahu, aby seděla vašemu interiéru i stylu života? Stačí si odpovědět na pár jednoduchých otázek, a budete mít doma lamino přesně podle vašeho gusta.
Číst více
Stručný návod, jak položit laminátovou podlahu

Stručný návod, jak položit laminátovou podlahu

Prozradíme Vám pár tipů a triků, jak si bez vrásek položit laminátovou podlahu.
Číst více
Jak se starat o laminátovou podlahu

Jak se starat o laminátovou podlahu

Správná péče o laminátovou podlahu je klíčem k jejímu dlouhému životu a krásnému vzhledu. Objevte osvědčené metody a doporučení, jak udržet vaši laminátovou podlahu v perfektním stavu.
Číst více