:point_right: Padají ceny kusových koberců. Až 50% slevy na více než 1 000 produktů. :point_left:
https://www.mujkoberec.cz/1980-akce-na-kusove-koberce

Rambo koberce

Kolekce Rambo přináší zátěžové koberce, které jsou nabízeny ve velkém výběru deseti různých barevných variant. Tyto vysoce odolné vpichované koberce jsou ideální volbou jak pro domácí prostředí, tak pro komerční využití. Jejich praktické vlastnosti a design je činí vhodným pro různé prostory. Koberce mají výšku vlasu 4,5 mm, což zajišťuje dostatečnou odolnost proti opotřebení a zároveň usnadňuje údržbu. Podklad koberců Rambo je tvořen latexem, který poskytuje pevnost a stabilitu.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
179 180
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
9 produktů
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Latexový podklad zajistí, že koberec bude dobře přilnutý k podlaze a minimalizuje riziko skluzu. Tento podklad také přispívá k pohodlnému a bezpečnému užívání koberce.

Díky svému robustnímu provedení a praktickým vlastnostem je zátěžový koberec z kolekce Rambo ideální volbou pro ty, kteří hledají trvanlivý a odolný povrch pro své prostory. Bez ohledu na frekvenci používání, tento koberec dokáže odolat zátěži a zůstává stále esteticky přitažlivý. S deseti různými barevnými variantami si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu vkusu a stylu prostoru.

Kolekce Rambo poskytuje zátěžové koberce, které kombinují praktičnost, odolnost a atraktivní design. S výškou vlasu 4,5 mm a latexovým podkladem si můžete být jisti, že získáte kvalitní a spolehlivý koberec, který splní vaše očekávání jak v domácnosti, tak v komerčním prostředí.