💣 BLACK FRIDAY! Kód BF2023 zvýší slevu o 15 % na kusové koberce a další. Jen do dnešní půlnoci!

Vysavače

Proč Aladin prodává vysavače? 

Jeden z Vašich dotazů, který se neustále opakuje je: Jak se o koberec správně starat a udržovat ho? Naše ověřená odpověď vždy byla - pravidelně koberec vysávejte, protože se tím nejen zbavíte nečistot, ale zároveň tím budete "narovnávat" vlas koberce, který tak bude vypadat déle jako nový. 

A protože se v naší firmě snažíme Vám vše maximálně usnadnit a zjednodušit, pečlivě jsme pro Vás vybrali a otestovali desítky vysavačů, ze kterých jsme vybrali pouze hrstku těch nejlepších, za které dáme ruku do ohně, a u kterých věříme, že Vám poskytnou tu nejlepší službu. Za ty nejlepší považujeme vysavače ETA. A jak je naším dobrým zvykem, tak i na vysavače je veškerá doprava zdarma.

Rádi bychom vám tedy představili naši širokou nabídku vysavačů a příslušenství k vysavačům pro údržbu koberců. V naší nabídce najdete robotické vysavače, tradiční vysavače, tyčové vysavače a také moderní bezsáčkové vysavače. Máme také výběr množství kvalitních filtrů do vysavačů, včetně HEPA filtrů, které pomáhají zachytit i nejmenší částice prachu a alergeny.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
299 11999
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Značka
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
6 produktů
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Proč právě Eta? 
Eta je česká firma s dlouholetou tradicí, která má bohaté zkušenosti s domácí elektronikou. Oslovil nás jejich prolidský přístup a touha po neustálém vylepšování výrobků. Výsledky jejich dobré práce je možné spatřit i tak, že se často umisťují na předních příčkách výzkumů zákaznické spokojenosti. 

Vysavače jsou nepostradatelní pomocníci při úklidu. A protože jejich nabídka na trhu je velice široká a není snadné se v ní vždy zorientovat, zahájili jsme spolupráci s českým výrobcem ETA, který nabízí celé spektrum vysavačů určených pro různé příležitosti. Spolu s produktovými specialisty vybral Aladin jeden nejlepší vysavač z každé kategorie. A tak u nás najdete jeden hi-tech robotický vysavač, jeden sáčkový vysavač s obrovským sacím výkonem, jeden špičkový tyčový vysavač kombinovaný s mopem a jeden kombinovaný tyčový vysavač s s mopem a s vysokým sacím výkonem i na koberce a taky veškeré příslušenství pro ně, včetně náhradních sáčků.

Související články z blogu:

Jak vyčistit podlahu?

Jak vyčistit podlahu?

Úklid je potřeba vzít od podlahy. Při úklidu podlah platí několik základních pravidel, která zaručí úspěch a ušetří zbytečnou námahu. Přečtěte si náš článek.
Číst více
Jak jsme pro vás vybrali nejlepší a vyzkoušené vysavače

Jak jsme pro vás vybrali nejlepší a vyzkoušené vysavače

Pečlivě jsme pro vás vybrali a otestovali desítky vysavačů, ze kterých jsme vybrali pouze několik nejlepších, za které dáme ruku do ohně. Přečtěte si, podle čeho jsme vysavače vybírali.
Číst více
Jak vyčistit koberec?

Jak vyčistit koberec?

Jaké používat čističe? Jak vypadá profesionální čištění? Poradíme Vám, jak čistit koberec, aby zůstal co nejdéle jako nový. Přečtěte si náš článek.
Číst více