Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
4999 11999
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Značka
Více... Méně

Vysavače


Proč Aladin prodává vysavače? 

Jeden z Vašich dotazů, který se neustále opakuje je: Jak se o koberec správně starat a udržovat ho? Naše ověřená odpověď vždy byla - pravidelně koberec vysávejte, protože se tím nejen zbavíte nečistot, ale zároveň tím budete "narovnávat" vlas koberce, který tak bude vypadat déle jako nový. 

A protože se v naší firmě snažíme Vám vše maximálně usnadnit a zjednodušit, pečlivě jsme pro Vás vybrali a otestovali desítky vysavačů, ze kterých jsme vybrali pouze hrstku těch nejlepších, za které dáme ruku do ohně, a u kterých věříme, že Vám poskytnou tu nejlepší službu. Jak je naším dobrým zvykem, tak i na vysavače je veškerá doprava zdarma.

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Návod: Jak správně vyčistit koberec?
Nabídka čistících prostředků a impregnace
Profesionální čištění s dopravou zdarma

Proč právě Eta? 
Eta je česká firma s dlouholetou tradicí, která má bohaté zkušenosti s domácí elektronikou. Oslovil nás jejich prolidský přístup a touha po neustálém vylepšování výrobků. Výsledky jejich dobré práce je možné spatřit i tak, že se často umisťují na předních příčkách výzkumů zákaznické spokojenosti. 

Vysavače jsou nepostradatelní pomocníci při úklidu. A protože jejich nabídka na trhu je velice široká a není snadné se v ní vždy zorientovat, zahájili jsme spolupráci s českým výrobcem ETA, který nabízí celé spektrum vysavačů určených pro různé příležitosti. Spolu s produktovými specialisty vybral Aladin jeden nejlepší vysavač z každé kategorie. A tak u nás najdete jeden hi-tech robotický vysavač, jeden sáčkový vysavač s obrovským sacím výkonem, jeden špičkový tyčový vysavač kombinovaný s mopem a jeden kombinovaný tyčový vysavač s s mopem a s vysokým sacím výkonem i na koberce a taky veškeré příslušenství pro ně, včetně náhradních sáčků.