🍀 Posečte ceny umělých trav s kódem TRAVA. Výprodej trav a slevy až 28 %.

Tropical koberce

Velmi pěkné metrážové koberce v zemitých barvách nabízí kolekce Tropical. Stínování a lesk dodává kobercům nádech luxusu. Koberce mají nízký vlas 3 mm a jsou tak ideální k jednoduché údržbě. Výrobním materiálem je polyamid, který se vyznačuje velmi dobrými antistatickými vlastnostmi. Navíc vlákno koberců neabsorbuje vlhkost. Mezi další skvělé vlastnosti patří schopnost tlumit kročejový hluk, odolnost vůči vyblednutí barev vlivem slunečního svitu a vhodnost koberců do prostor s podlahovým vytápěním.

Výnos do patra

Schody? Není problém. Svaly? Taky ne! Koberec vám ve dvou dopravíme vzhůru a vy budete jen ukazovat směr. A jestli jste v kondici a chybí vám jen parťák, plácneme si též. Výnos si můžete objednat v košíku..

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
255 256
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Podklad
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
5 produktů
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Mezi skvělé vlastnosti koberců Tropical patří schopnost tlumit kročejový hluk, čímž vytvářejí klidnější a příjemnější prostředí. Dále se vyznačují odolností vůči vyblednutí barev způsobenému slunečním svitem, což je zvláště významné v místech s intenzivním slunečním osvětlením. Tyto koberce si uchovávají svou krásu a barevnost i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Kromě toho jsou koberce Tropical vhodné pro instalaci do prostor s podlahovým vytápěním, což znamená, že je můžete mít ve svém domě bez obav, zda je to kompatibilní. Tato vlastnost zajišťuje, že koberce budou nejen krásné, ale také funkční a příjemné na nohy, i když je používáte ve vyhřívaných místnostech.