💥 DNY MŮJKOBEREC: Hurá ušetřit až 55 % na koberce, podlahy i doplňky! Pouze do pondělí.

Omega cfl koberce

Jednobarevné metrážové koberec z kolekce Omega se hodí do mírně zatížených komerčních prostor. Na výběr je z celé řady barevných provedení. Výrobním materiálem je 100% polypropylen s latexovým podkladem. Koberce tlumí akustický i kročejový hluk a disponují antistatickou a protiskluzovou úpravou. Navíc koberce můžete použít na podlahové vytápění. Výška vlasu je 6 mm.

Doprava zdarma na vše

Doprava zdarma, doleva zdarma, rovně taky zdarma a co nazpátek? Taky! Můžeme pomoct i s výnosem, ať si nenamůžete záda.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Třída kvality
Více... Méně
Cena
299 300
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Specifikace materiálu
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
V tomto typu řazení jsou upřednostňovány produkty, kterým nejlépe vychází kombinace prodejnosti, úrovně prezentace a dobrého hodnocení.
8 produktů
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
Kromě vynikající odolnosti nabízejí koberce Omega také řadu dalších výhod. Díky své konstrukci a vlastnostem dokáží tlumit jak akustický hluk, tak i kročejový hluk, což vytváří příjemně tiché prostředí. Navíc jsou koberce vybaveny antistatickou a protiskluzovou úpravou, která zajišťuje bezpečnost a minimalizuje riziko skluzu.

Další výhodou koberců Omega je jejich kompatibilita s podlahovým vytápěním. Můžete je bez obav umístit na podlahy s podlahovým vytápěním, což přispívá k pohodlnému a příjemnému prostředí.

Výška vlasu těchto koberců je 6 mm, což je dostatečná tloušťka pro pohodlný chod a zároveň usnadňuje údržbu. Dobrá zpráva je, že tyto koberce lze snadno čistit a udržovat ve vynikajícím stavu.