Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Cena za m2
265 266
Povrchová úprava
Více... Méně
Nášlapná vrstva
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Určení dle místnosti
Více... Méně
Zátěžová třída
Více... Méně
Třída hořlavosti (reakce na oheň)
Více... Méně
Celková tloušťka PVC
Více... Méně
Výrobci
Více... Méně

Playtec 22 PVC

Kolekce PLAYTEC 22 přináší PVC podlahy vyrobené metodou digitálního tisku o celkové tloušťce 2 mm a nášlapné vrtsvě 0,25 mm. Povrch je embosovaný a opatřený ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje, že PVC není pórovité, což uživatelům zaručuje snadnou údržbu. Podlahové krytiny jsou příjemné a teplé i při došlapu bosou nohou. Na druhou stranu jsou spíše měkčí a u těžkého nábytku může vzniknout viditelný zbytkový otlak. Tento drobný nedostatek však kompenzuje mnoho kladných vlastností, jako je antistatická a protiskluzová úprava, odolnost vůči chemikáliím, kompatibilita s podlahovým topením nebo efektivní útlum hluku.
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • Do měsíce u Vás

  Bytové PVC s digitálním potiskem městečka skvěle padne od každého dětského pokoje, kde navodí hravou atmosféru. Získá si nejen děti, protože svými praktickými vlastnostmi zaujme i rodiče. Je snadné na údržbu, odolné, příjemné při došlapu a můžete ho položit i na podlahové topení. Kdo by odolal?

 • Do měsíce u Vás

  PVC podlaha Playtec 2510 Street bude skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Tento dekor je shodný s dekorem Playtec 2505, ale je rozměrově upraven na šíři 2 m. To znamená, že velikost dekoru je zmenšena na 50 %. Kladné vlastnosti však zůstávají, protože se jedná o kvalitní a odolnou podlahovou krytinu, která je příjemná při došlapu i bosou nohou a...

 • Do měsíce u Vás

  Zelené PVC s kvítky je skutečně originální. Díky digitálnímu tisku je tento velkoplošný dekor dokonale autentický. Jedná se o podlahovou krytinu vhodnou do domácnosti a je opatřena antistatickou a protiskluzovou úpravou. Ochranná vrstva PUR navíc zajišťuje delší životnost a odolnost PVC, a proto ho můžete klidně položit na podlahové topení.

 • Do měsíce u Vás

  PVC podlaha Playtec 2504 Cobble má díky digitálnímu tisku velmi věrohodný design. Vaše návštěvy se budou muset ujistit, zda už jsou u Vás doma nebo ještě čekají venku, protože dlažební kostky vypadají skutečně autenticky. Originální vzor doplňují i praktické vlastnosti. Jedná se o bytové PVC, které je odolné, snadné na údržbu či kompatibilní s podlahovým...

 • Do měsíce u Vás

  Na co si vzpomenete, když vidíte PVC podlahu Playtec 2506 Sand? Já na to, jak na koberci létám nad písečnými dunami! Díky této podlahové krytině si můžete přímo u Vás doma vytvořit písečnou pláž nebo pískoviště pro děti. Toto PVC má ale v porovnání se skutečným pískem mnoho výhod - je snadné na údržbu, odolné a můžete ho položit i na podlahové topení.

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek