Výprodej koberců Nové koberce u nás

Zavolejte nám!

+420 277 000 178

Potřebujete poradit nebo objednat po telefonu? Zavolejte nám! Po-Ne: 9-19h

Proč nakoupit u nás

Doprava zdarma na vše

Doprava
zdarma

Na vše, i při vrácení zboží
30 dnů na vrácení

1 rok na vrácení zboží

Nepokládáme otázky Doprava zpět zdarma
7 let zkušeností a historie

Kamenná prodejna v Praze

Bří. Dohalských 140/3, Praha 9, Vysočany
Spokojenost - heureka

Nejvyšší spokojenost

Přečtěte si nezávislé recenze na Heuréce

Zobrazit mnoho dalších výhod >

Populární koberce

Shaggy koberce Koberce do obýváku Levné kusové koberce Zátěžové koberce Venkovní (outdoorové) koberce Výprodej koberců

3D návrh koberce zdarma

Vzorek koberce zdarma

Video jak si vybrat koberec?


Zobrazit koberce z videa


100% reálné hodnocení:

Více referencí

Vybrané články

Travní rohože a koberce (umělá tráva) Počet produktů: 11

Jaro je přede dveřmi! A proto jsme pro ty z Vás, kteří nejsou obdařeni vlastním trávníkem, připravili kolekci umělých trav od Vopi. Tyto travní rohožky a rohože si můžete objednat v libovolné délce v metrech a šíři buďto 2 nebo 4 metry. Tak neváhejte a objednejte si vlastní trávu již teď! Na rozdíl od pravé ji nemusíte stříhat. Nabízíme také oblíbené travní koberce.
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
 • Od: 181 Kč

  Travní rohož (umělá tráva) Blackburn 20 je vyráběna v šířích 1,33 nebo 2 metry. Mezi ostatními travními rohožemi vyniká zejména bezkonkurenční cenou.  

  Od: 181 Kč
 • Od: 953 Kč

  483 Preston travní rohož je jednou z mnoha náhražek travníků v podobě rohožky. Tento kus je čerstvě zelený s prvky uschlé trávy.  

  Od: 953 Kč
 • Od: 725 Kč

  485 Derby travní rohož je jednou z mnoha náhražek travníků v podobě rohožky. Tento kus je čerstvě zelený a šťavnatý.  

  Od: 725 Kč
 • Od: 812 Kč

  486 Leeds travní rohož je jednou z mnoha náhražek travníků v podobě rohožky. Tento kus je světle zeleno-žlutý s prvky uschlé trávy.  

  Od: 812 Kč
 • Od: 393 Kč

  Travní koberec Masters patří mezi umělé trávy s nejlepším poměrem cena/kvalita. Za opravdu výhodnou cenu si můžete sehnat travní koberec vhodný do interiéru, ale i exteriéru. Ať už se rozhodnete pokrýt s ním balkén nebo půlku zahrady, bude to dobrá volba. Tráva Masters má posílenou odolnost proti UV záření.

  Od: 393 Kč
 • Od: 247 Kč

  Tento umělý travní koberec v zelené barvě můžete využít na balkoně, na terase, pod bazén, ale také v místnosti. Fantazii meze neklademe a je jen na Vás, kam jej umístíte. Nízký vlas zaručuje opravdu snadnou údržbu. Spodní část koberce je pogumovaná, aby neklouzala. Koberec vám rádi vyrobíme i v metrážní verzi.

  Od: 247 Kč
 • Od: 337 Kč
  Nové

  Travní koberec, nebo-li umělá tráva Aura od belgické firmy Orbis je vhodná do krytých i venkovních prostor. Výška vlasu je ideálních 20 mm. Tráva má příjemnou barvu a je odolná proti UV záření a vyšisování. Podklad je děrovaný, aby voda trávou mohla bez problémů protéct. Tento travní koberec je antialergenní a příjemný na chůzi.

  Od: 337 Kč
 • Od: 642 Kč
  Nové

  Umělý travní koberec Piknik, který se vyrábí v belgické tovární Orbis, patří mezi nejvyšší třídu syntetických trav určených do interiéru i exteriéru. Díky vyšší odolnosti proti UV záření udrží Piknik dlouho svou příjemnou zelenou barvu a nevyšisuje. Výška vlasu 38 mm zajišťuje vzhled, který byste si snadno spletli s opravdovou trávou.

  Od: 642 Kč
 • Od: 301 Kč
  Nové

  Velice hezký a odolný travní koberec Taichi se mimo jiného vyznačuje i velmi příznivou cenou. Dvoubarevná vlánka dotváří perfektní imitaci živé trávy. Taichi je umělá tráva, která se skvěle hodí na venkovní i vnitřní použití. Podklad je perforovaný, aby jím snadno protékala dešťová voda. Odolnost vůči UV záření zase zajistí, že koberec snadno nevyšisuje.

  Od: 301 Kč
 • Od: 450 Kč
  Nové

  Slunci odolný, celoročně zelený umělý trávník Yoga od belgického výrobce Orbis, můžete využít pro pokryv velkých i malých ploch v interiéru i exteriéru. Travní koberec Yoga disponuje perforovaným podkladem, aby dobře propouštěl dešťovou vodu. Vlas tohoto travního koberce má 30 mm, proto je snadný na údržbu a přitom je velmi pohodlný. Vlákna jsou...

  Od: 450 Kč
 • Od: 657 Kč
  Nové

  Umělý trávník Unika od známého belgického výrobce Orbis patří mezi ty nejlepší umělé travní koberce, které si mpžete dopřát. Celoročně zelený trávník, který věrně imituje živou trávu, je perfektně použitelný v exteriéru, ale i v interiéru. Můžete jím pokrýt celou zahradu nebo třeba jen balkon. V obou případech odvede Unika skvělou práci. Tráva je odolná...

  Od: 657 Kč
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek