Vyzkoušejte si ZDARMA, jak by různé koberce a podlahy vypadaly ve Vašem pokoji v našem plánovači.

Filtrujte danou kategorii

Barva
Více... Méně
Šířka role (metrážní produkty)
Více... Méně
Typ vlasu
Více... Méně
Výška vlasu v mm
Více... Méně
Možnost vzorků
Více... Méně
Speciální vlastnosti
Více... Méně
Cena za m2
129 5499
Značka
Více... Méně

Travní rohože a koberce (umělá tráva) - vše řežeme na míru


Proč nutně potřebujete umělý trávník i u Vás doma? Protože jeho živou zelenou barvu Vám budou sousedi závidět, až jejich živý trávník spálí slunce. A až jim řeknete, že tuto trávu není potřeba sekat, vertikulovat ani jinak speciálně udržovat a přesto zůstane stejně krásná po celý rok, můžete si být jisti, že tuto krytinu za chvíli bude mít celá ulice. Využití totiž najde opravdu každý. Někdo na balkoně, jiný na terase, pod pergolou, na dětském hřišti, okolo bazénu, na vjezdu pro auta, okolo plotu a tak dále. Třešničkou na dortu je, že k čištění můžete použít hrábě, vysavač, hadici s vodou nebo třeba vapku, zkrátka není třeba si s tím dělat žádné starosti. Sekačku vyhoďte a místo ní si do garáže dejte třeba gril a užijte si léto na luxusním trávníku.


Výprodej umělých trav - podívejte se na již nařezané umělé trávy ve velkých slevách zde!  VIDEO: Jak si správně vybrat travní rohož a trávníkový koberec?

Zobrazují se 1 – 25 z 25 položek

Výprodej umělých trav

Zobrazují se 1 – 25 z 25 položek

Nově 3 roky záruka na každý zakoupený travní koberec. Travní koberce a rohože jsou velice vděčný produkt, protože toho hodně vydrží, všechny typy trávníkových koberců se dají použít venku, a většina umělých trav si poradí i přízemními mrazíky. Tyto trávníkové koberce, travní rohožky a rohože si můžete objednat v libovolné délce a šířce - rozměr pro Vás rádi upravíme na míru. Nabízím základní velice výhodné trávy, ale i vysoce kvalitní trávy s dlouhým vlasem. Tak neváhejte a objednejte si vlastní umělou trávu již teď! Na rozdíl od pravé ji nemusíte stříhat. :) Tip: Jak na anglický trávník krok za krokem.

Další články z kategorie

Jak vybrat umělou trávu?

Jak vybrat umělou trávu?

Jasný stručný a výstižný návod jak správně vybrat umělou trávu.
Jak položit umělý trávník?

Jak položit umělý trávník?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.